| sergiusel a întrebat:

Va întreb fetelor cum ați reacționa dacă un băiat vine la prima întâlnire în costum?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de situatie. Daca mergeti la un restaurant, de ce nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Dragut! Am face o impresie placuta, mai ales daca te invita si la un restaurant bun.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde ce statut financiar are si depinde de ce e imbracat in costum.

| LordCristobal a răspuns:

Iti dai seama, se uda din prima.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi e indiferent. Poate sa vina și în trening.

| MariaJust a răspuns:

E un gest drăguț. Probabil aș face o glumiță dacă eu aș fi in blugi și teneși dar aș aprecia foarte mult că și-a dat interesul să aibă o ținută frumoasă.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

E un băiat care ține la etichetă. Nu neapărat costum te face mai serios...Dar e important și contextul unde vă întâlniți sau unde vroia să mergeți.

| DoctorInFemei a răspuns:

L as chema in baie si i as oferi o felatie

| nustiu13579 a răspuns:

Hmm, destul de drăguț, unele fete prefera băieții in trening, sport, in schimb altele ii prefera pe cei eleganți, la costum. gusturile diferă de la fata la fata?