| anonim_4396 a întrebat:

Va plac baieti cu ochii albastri si bruneti? Pt fethe intrebarea

Răspuns Câştigător
| KatyKat a răspuns:

O, da, prefer blond, brunetu` e doolce:X. blondu` tot merge... Dar brunetu ohh baiete esti tare dragut, funda?

17 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Carei fete nu i'ar placea smug:X?!

| claudia_7744 a răspuns:

Daps:X ador ochii albastrii:X:X:X:X
dar prefer sa fie blond nu brunetbig grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Am unul deja langa minelove struck si da pot spune ca e combinatia perfectalove struck

| babygyrl a răspuns:

Da fffff mult.Il ador, cunosc doi baietii asa.Sunt superrr draguti.

| ladygaga a răspuns:

Daca ar fi blond cu ochi albstri ar fi super:X

dar merge si brunet

| LittleDreamer a răspuns:

Nu putem zice daca ne place sau nu pana nu il vedem deoarece conteaza si expresia fetei si frizura, intr-adevar. Dar in general baietii bruneti cu ochi albastri sunt dulci:X.

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Daaa. logic[:X]ochii albastrii... waw.[:X]as prefera sa fie blond. dar si brunet imi placeeee.:*:*hy kiss.:*

| Onitzz a răspuns:

Doamneee mai si intrebi?:X

| shakira a răspuns:

Logik...si sa aiba ochii albastru deskis si parul inkis rau... o frumusete

| ioana181 a răspuns:

E amuzant si destul de destept pentru o conversatie simpla? Gata, m-am indragostit.

| RsDeea a răspuns:

Da, dar depinde si de frizura.

| Mini Roxi :x a răspuns:

A daa! Ceel putin eu moor dupa un tip din asta! love struck!

| bells a răspuns:

Daa normallove struck Iub meu e asa si nu ma mai satur d aspectul luihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cam asa sunt eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://25-noiembrie.hi5.com/......otoUser.do o poza cu mine din 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si brunet si blondrolling on the floorda sa aiba ochii albastriithinking dar totusi pana la urma blondul sau brunetul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da