| ellaells a întrebat:

Barbatii blonzi cu ochii verzi sau cei bruneti cu ochii albastri? big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer șaten cu ochii căprui!
Pa, pa.

| Asdffk a răspuns:

Brunet cu ochii verzi.

| Trolli a răspuns:

Bruneti cu ochii albastri sau verzi.
Sau sateni cu ochii negri.
(Da, da, stiu. Important e sufletul, cum gandeste, cum se comporta laughing)

| LolaLollita a răspuns:

Brunethappy si cu ochii caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sincer nu mă interesează prea mult aspectul fizic, mă interesează ca omul de lângă mine să fie om de caracter.
Nu contează, blond, brunet, cum o fi.
Te pup!

| ellaells explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar ziceam asa de barbatul ideal laughing) (care nu prea exista)

| marysioldea1122233 a răspuns:

Cei brunteti cu ochii albastrii dar ca al meu iubit nu exista frumusete mai rrara! E ceva unic si minunat ce se intampla intre noi pentru ca eu sunt de asemenea pe masura asteptarilor lui. Il iubesc pe brunetu meu cu ochii albastrii! Te iubesc dragoztea mea