| IoanaBalti a întrebat:

Va place sa faceti dragoste cu persoana iubita? cit timp practicati? ce va place cel mai mult sa faceti?

1 răspuns:
| Ellenna a răspuns:

Normal ca imi place sa fac dragoste cu persoana iubita. De fapt, nu, nu imi place. ADOR sa fac dragoste cu persoana iubita! :X Practicam atata timp cat avem timp liber happy Si ne place sa facem orice (cu sexul oral nu ma impac, deocamdata, nu sunt curioasa sa incerc! ). Tin sa precizez ca am peste 20 de ani, deci pot sa o fac fara sa imi fac griji daca am ramas insarcinata. Atata timp cat esti minor, fa-o (daca o faci) cu cap. Adica. PROTEJATI-VA! Nu va bazati pe faptul ca o sa ejaculeze el in afara ta, sau alte chestii d-astea ca nu se stie cand pica norocul peste voi straight face daca v-ati gandi putin la consecinte si ati fi macar putin maturi si constienti de ceea ce faceti ( si ma refer la cei care si-au inceput viata sexuala) atunci ar aparea muuuuuuult mai putine intrebari pe TPU de genul "oara am ramas insarcinata? " happy