| Ioanna1Kukie a întrebat:

Va place sa faceti sex?! Sa va masturbati?! Cu prezervativ sau fara?! Cum e cel mai placut sa te masturbezi :X?!:X:X:X:X Funda:*! + Vot!

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

E placut sa faci sex fara prezervativ, dar doar atunci cind ai responsabilitatea sa poti lua contraceptive sau sa-ti fixezi un inel vaginal, asta bineinteles dupa bunul simt de a consulta medicul si a te convinge ca ambii parteneri sinteti sanatosiwinking Si chiar daca se intimpla un accident, la fel responsabilitatea de a-ti asuma grijawinking
Cu masturbarea e mai simplu, acolo nu sunt griji pentru accidente sau protectie, dar nu vad rostul sa-ti freci ****, mai bine asteeapta cind vei fi pregatita si gaseste-ti un partenerwinking

5 răspunsuri:
| Sedativ a răspuns:

Ai fantezii cu cei dupa TPU? Da-mi adresa si fac eu ca fantezia sa devina realitate.

| Cojeae a răspuns:

1 Imi place sa fac dragoste nu sex cu persoanele la care tin 2 Nu ca imi place dar simt nevoia. 3 Cu deoarece pot lua alte boli. 4 Cu degetele cu ce altceva?

| calin4547 a răspuns:

Fara
e mai ****s

| Sp33Dy_5001 a răspuns:

Cand te masturbezi esti foarte relaxanta si uiti de toate problemele care le ai (ioana esti din buc?) Ps asta e la mine la voi nu stiu cum ewinking

| princess_4898 a răspuns:

Sa te masturbezi? nu cred ca e solutia cea mai buna...fiecare dupa mintea lui!