| bombonica_1146 a întrebat:

Va pot spune ca sunt cu cineva care ma face sa fiu eu...sunt cu acea persoana de doua saptamani, nst ce sa cred pentru ca deja incep sa simt ceva puternic, oare e posibil?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Gresit.Nu esti tu.Pentru ca instinctiv incerci sa te faci (mai) placuta pentru a-l impresiona. O sa vezi ca in timp, chestia asta se va observa, in general prietenii vor fi cei care iti vor spune asta. E normal sa simti ceva puternic si e important sa iti pastrezi capul chiar si atunci cand simti ca esti cu capul in nori cand esti cu el. Take carewinking

| TąNyą a răspuns:

Da e posibil. Dragoste la prima vedere, iar dragostea creşte.

FantaSZy.

| Anecherry a răspuns:

Da e posibil, de ce te indoiesti de asta? crezi ca timpul e stapan pe sentimente?

| lays a răspuns:

Eu am simtit asa ceva inca din prima zi pentru iubitul meuhappydeci e posibil.

| username_8290 a răspuns:

Este si firesc happy.

| blonduu a răspuns:

Da. e senzatia de la inceputul relatiei. o sa vezi pe parcurs ca aproape in fiecare relatie in care iti place persoana o sa simti acelasi lucru.