| anonim_4396 a întrebat:

Buna e prima oara cand scriu pe acest site... dar am o mica problema si nu mai stiu ce sa cred.Sunt cu un baiat de aproape 3 ani mai cu cune mai cu rele au trecut si anii, il iubesc enorm de mult si cred ca si el ma iubeste(altfel cred ca s-ar fi despartit de mine...banuiesc). dar in ultimele 4 5 luni a avut momente in care s-a comportat putin aiurea nu am stiut ce sa mai cred si mi-am racit putin comportamentul fata de el, nu stiu daca am facut bine dar aveam senzatia ca nu ma mai iubeste, imi era frica sa vorbesc cu el ca sa nu creada ca vreau sa ne certam...Acum doua saptamani nu stiu ce s-a intamplat si mi-a dat un sms in care imi spunea "poate te-am suparat cu ceva dar tie nu iti mai pasa de mine, te-ai saturat de mine... ce ti-am facut? adu-mi persoana care erai inapoi"... Oare am inteles eu gresit comportamentului lui de atunci ...de cateva zile nu mai stiu ce sa fac ...simt ca il pierd... Poate doar mi s-a parut mie ca se comporta ciudat? Oare e vina mea?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Depinde in ce directie vrei sa o ia relatia voastra si ce vrei tu de drept si de fapt sa faci. Revin-o la felul in care erai inainte daca vrei sa ramaneti impreuna sau continua sa fi distanta daca vrei sa o terminati.

Răspuns utilizator avertizat
| ALY_2447 a răspuns:

Intr-o relatie bazata pe sinceritate se discuta orice mica problema draga mea fi sincera cu el spune-i cu un ton dulce impresia care ai avut-o despre el
ofera-i un cadou o mica atentie si vei vedea ca totul se va rezolva veti fi ca in prima zi ba chiar mai mult successss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai de vorba cu el, nimic nu ramane neclarificat daca discutati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lipsa de comunicare.Incerca sa discutzi cu el, spune-i ce'ai pe suflet si da'i ocazia sa fac si el acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă te-ai răcit faţă de el, ce pretenţie ai acum?
Comunicarea dintre voi va scoate la lumină minusurile din relaţia voastră.
Pa, pa.