| Mariana237 a întrebat:

Va pricepeti la surprize pentru iubiti? dati-mi si mie cateva sfaturi, idei, pentru o noapte de neuitat alaturi de persoana iubita. Ce surpriza sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Paprik a răspuns:

Leaga-l la ochi, imbraca-te provocator si danseaza-i :d.La mine a tinut mereu!
Bafta!

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Pune-l sa spele vasele

| tenutza a răspuns:

Hmm...prajiturele/bomboane cu ciocolata, sampanie si o lenjerie sexy.restul vine pe parcurshappy

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Pregateste-i o cina de neuitat, si dupa o baie fierbinte cu petale de trandafiri si restul seri petrecetio impreuna in pat... si rasfatal. spar ca te-am ajutat! baftaa!

| politista a răspuns:

Imbraca-te provocator si innebuneste-l.Va fi foarte incant sa te vada intr-o tinuta sexy. Funda?