| d3utzsa a întrebat:

Va rog ajutati-macrying
cum sa il fac pe fostul meu iubit sa ma iubeasca iar? am fost impr 1 an si 2 luni, iar de ceva timp se comporta foarte ciudat cu minesadimi spune ca nu mai simte nimic pentru mine, iar daca vede ca eu nu-l caut o luna, 2 ma cauta tot el...nu mai stiu nici ce sa cred! parerea mea este ca tine la mine dar face toate chestiile astea din orgoliu! cred ca a inceput sa se indeparteze de mine din cauza ca il stresam foarte multbig grin il sunam din 5 in 5 min si il controlam tot timpuhee heestiu ca este vina mea dar acum mi-am dat seama si regret foarte mult! as vrea sa ma impac iar cu el pentru ca tin enorm la el si nu vreau sa il pierd dar nu stiu cum! acum vreo saptamana m-a scos si de la iggbig grin:X
astept sfaturile voastre! olqm daca ma impac cu el nu o sa il mai stresezwinkingm-am invatat mintebig grin

1 răspuns:
| FilimonTamaraIoana13 a răspuns:

Draga deutza... cel mai bine este sal suni si sa vb sincer ca el...gaseste momentul potrivit cand puteti vb linistiti si fara ca nimeni sa va deranjeze, intreaba-l daca mai vrea sa stera ca tine deoarece cum spuneai tu ti-a dat si igg p mess iar asta ar putea fi o problema! probabil ca are p altcineva asa ca ar fi bine sa te pregatesti pentru orice, sti in viata se intampla ca persoanele sa nu se mai iubeasaca atunci treci mai departe si incepi o viata noua poate ca asa ii mai bine poate ca destinul nu vrea ca voi sa va impacatzi si este mai bine sa stai cu altcina, cineva care sa aiba interese comune sa te intzelega si sa nu fe atat de crud! depinde de el, ce va spune- tu trebuie sai vb si sal intrebi ce are de gand!