| BlackAngel112 a întrebat:

Va rog ajutoor! Eram ieri cu prietenul meu ma plimbam....in fine.El m-a intrebat daca stiu ce este un orgasm...I-am spus ca nu iar el a ras deci ajuutor ce inseamna?

9 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Are 17 laughing)))))

| JustRoxanne a răspuns:

Cati ani ai?

| BlackAngel112 explică (pentru JustRoxanne):

17...dar nu asta e raspunsul la intrebarea mea -_-

| JustRoxanne a răspuns (pentru BlackAngel112):

Si la 17 ani nu stii ce e ala orgasm? Pai, sa-ti explic. (si eu am tot 17 ani) Orgasmul are loc atunci cand faci sex, in momentul in care placerea e cea mai intensa...Ai inteles?

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Momentul culminant(apogeul satisfactiei sau placerii) care apare in timpul sexului(sau masturbarii..in fine).

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Momentul maxim al excitarii in timpul unei partide de amor.

| CarmenElenaa a răspuns:

Nu cred ca stie ce inseamna excitare laughing deci mai pe scurt cand faci sex si iti place faci de obicei 'ahah' laughing

| Nighty95 a răspuns:

Cand ai placere si "pofta" mare la sex.

| AlesiaFaith a răspuns:

Draguta, lasa internetul si apuca-te de teme.
Din pacate daca aveai 17 ani stiai ce inseamna orgasm, dar mai ai pana sa descoperi.