| Andreea_2764 a întrebat:

Va rog dati'mi sh mie niste statusuri, de indiferenta, de dragoste, triste, orice tip...promit ca dau funda:X celui care imi da cele mai frumoase sh multe status:*

Răspuns Câştigător
| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Acum cautam pe net ceva ce sa ti se potriveasca , pentru ca imi pari o persoana extrem de sensibila :)
Uite ce am gasit ...

unt doar o masca creata pentru altii, perfectionata pentru mine. Acum nu mai stiu daca eu sunt eu sau daca sunt ceva inventat de mine

Zambete. Priviri desprinse din vise. Inca mai sper la cele promise. De ce imposibilul nu este permis? De ce imi doresc doar ce`i interzis

Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc . traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata

Ai incercat site ul http://ymstatus.com ...sau http://www.yahoostatus.ro/statusuri-triste.php

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa'ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA!si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Vrei bani?Banii n-o sa cada din cer!Vrei prieteni?Invata sa vorbesti sincer!Vrei respect?Invata sa respecti,sa oferi!Trebuie sa meriti tot ce ai!Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange !Capul sus sunt alaturi de tine !Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum,o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Nu sunt complet inutila,cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut.

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata!

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !
regrete , lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri , si ai ingropat ziua de maine !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

imi dai te rog fundita?:(

9 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

1. Niciodata nuh e prea tarziu!Toate tre`sa le`ncerci incearca`le pe viu ! Kand toti prefacutii se fac ca stiu Ridica doar degetu mijlociu!
2. Am pornit la drum pur precum lumina .Un copil cu scantei in ochi care nuh stia ce`nseamna vina cautand iubirea si stima.Shi cum nuh stiam sa lovesc,viata m-a lovit prima.
3. Totul trece.asa se spune.dar nimic nuh trece fara sa lase urmeee
4. Zambeste chiar daca ai sa cazi…Chiar daca soarele apune si azi :X
5. Are o aura ce te atrage.Stie c`o placi .De aia nuh te lasa in pace.E atat de tacuta.Misterul iti provoaca o privire pierduta….
6. Ce te face sa crezi ca el era " The One" ? Ai crezut ca stai o viata? Dar n`a trecut un an ?Ai pus prea mult suflet?Nu-ti face corectie! N`ai gresit cu nimic ia`o ca pe`o lectie
7. Pfff.Ce sa`ti fac?Asta e. Fii rea. Credeai ca`n viata te inseala doar privirea ?
8. Sunt extrem de simpla.extrem de clara….dar pot fii extrem de calma si extrem de vulgara.:X:X:
Vezi?Nuh e trista,chiar deloc .Zambeste suav,are privirea de foc…E dulce si o iubesti stii prea bine.Dar ea ,deja nuh se mai gandeste la tine
9. You`re perfect.Yes it`s true .but without me.you`re only you .
10. Stiu ce vrei .Stiu ce-ti trece prin cap. Dar nuh intelegi ca sunt un vis ocupat ?
11. Ai replici frumoase in tine,dah vezi e cam greu cu mine
12. Nuh mai sunt copliu ca slabiciuni de alta data….acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra .
13. Sunt o fata cu TUPEU.si fac numai ce vreau EU
14. Nuh mai sunt fetita pe care o stiuai thu de mult…Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut.
15. Te tin la distanta ,Ma fac ca nuh iti dau importanta,Situatia`I mai complicata ,sunt o fata RASFATATA.
16. Nuh incerca sa ma judeci dupa aparente.Sau dupa vorbe scoase de nishte zdrente .
17. De cate ori vad visele cum se sfarsesc de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nuh se va schimba.Se aude o voce :Shhh.Speranta moare ultima!
18. Hai invata sa treci peste toate.viata nuh e o poveste !Cand destinu`ti joaca feste nuh trebuie sa plangi Zambeste!
19. Ce te`ai gandit ca indiferenta tah ma doare ?Ha ?dar,te`ai gandit Pntr mine mai existi oare ?
20. Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile pe de rost.Ce urmeaza sa iti zic eu dinainte .Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.
21. Dupa primul fum viata nuh mai pare dura.E doar o parere deci mai trag o tura!
22. S`a schimbat timpul .S`a schimbat si fata .Se vede ca nuh iti convine ca se`ntoarce roata
23. Am invatat sa am rabdare .Ca totul iti iese atunci cand nimeni nuh te crede`n stare
Fost candva .Un vis frumos.SA te revad nuh are rost
24. Sunt singura fata care iti spune "Nuh mai bea" sunt singura fata care iti spune "Nuh mai injura" sunt singura fata pe care o doresti…unica pe care thu o iubesti :X
25. Prostule nuh te-am iubit.te-am pacalit .acum stai ca curva tah si mai da`te`n **** mea
26. Lumea asta e rece si materialista "O pustoaica ca asta gasesti doar in revista" Merita toti banii din lume daca ii ai .Ca stii bine ca nuh ii place`n tramvai !
27. Hai golane .Uita`te la mine si spune`mi ca-mi sta bine
28. Ar trebui sa`ncepi sa vezi valori .Nuh toate pizdele sexy`s comori !
29. "Sa Te |nTorc| |napo| n’am Sa Te rOg.Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH BlesTem ca De tOt PraFul Sa sE aLeaGa.;("
30. uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece oh go on
31. "lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea ! day dreaming
32. Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
33. Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge , uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy"
34. si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tzina,Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
35. 15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.
36. Si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine love struck
37. SenZatsSia`e uniCaa`,do0za dE risSc e miCca`.ViCiul mEu impliCaa`d0ar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck
38. Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era ? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x
39. Adevarul,pur si simplu,este rareori pur si nu este niciodata simplu ."
40. Poarta`te Frumos cu Ea,Ca E Prea Mica Shi Nu stie Ce Vrea...Spune`i Da Cand Spune Nu.Zambeshte`i Cand Itzi Zambeshte...Cand Gresheshte N`o Certa Ca E Prea MiCa Shi Nu stie Ce Vrea !
41. ;x You`re my favourite drog ;x show me real love ;x"
42. Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck
43. Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •
44. • Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •
45. •Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck
46. .• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
47. Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta •
48. Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •
49. • Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • J` tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck
50. • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
51. • Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
52. Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •
53. • Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
54. • Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck. •
55. [love struck] Orice s`ar intampla el p mne` ma ubesjte`[love struck] . Eu sunt fetitsa lui. sji fara mne`nebunesjteeee` [love struck]
56. AcCePtA`Ma FaRa NiCi1 ReGrEt. PrOmIt Ca O sA FiU SiNgUrU` TaU DeFeCt. [love struck]
57. Personalitatea ma scapa de greu .Pt cu ce`i frumos . Ii place si lui Dumnezeu: X:X"
58. Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mnlove struck
59. "Iubitule.daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau delocwinking
60. imi place zambetul tau si chipul tau de copil ,Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci ;x
61. sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'
62. Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK
63. S`a schimbat timpu`.S`a schimbat si baiatu`.se vede ca nu`ti convine ca se intoarce roata.dar sa stii ca de acum inkolo.asa va fi...Eu imi voi bate joc si tu vei suferi!
64. Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult. !
65. When I`m gOne , yOu`ll realise , that I`m the best thing that happened tO yOu !
66. Eiii bine nu incerc sa te conving. Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig :d."
67. "♥ Nu laSa` nimiC Sa te dObOare` . gandeSte-te Ca tOtul` e dOar o Simpla inCerCare` . e greu` . O SimtSi` pe pielea ta` . da` pOate in aCel mOment` e mai bine aSa` ! ♥"
68. Va veni odata vremea cand in urma vei privi .ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde nuh mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca asa a fost odata .
69. SA poti sa crezi daca altii te inseala .sa poti sa crezi daca altii te doboara .sa poti pastra ce altii vor`salinge sa razi chiar daca sufletu`ti plange .si cald thu sa ramai chiar daca afara ninge . Asta`I arta de a`nvinge
70. Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nuh va fi niciodata al tau.
71. Vreau imperfectiune,vreau sa te incrunti cand nuh te bag in seama ,vreau sa te fac sa plangi,vreau sa te superi,sa ma certi si sa ma ierti,vreau sa spun prostisi sa ma saruti zambind .
72. Zau ca nuh pot dar tie nu`ti pasa .nuh pot sta la nesfarsit….zi`mi ca nuh iubesti sau lasa
73. Pe cine ai langa tine acum sa bagi de seama ca daca maine dispare .ai sa vezi ce mult inseamna
74. Cand o vei imbratisa te va durea .pentru ca in ochii ei se va reflecta nuhmai imaginea mea .stai linistit nuh ma ranesti.chiar ma amuza cat de putin gandesti
75. Luni te vreau .Marti te doresc.Miercuri iar te pacalesc.joi te cert .Vineri te iert .Sambata te chem la mine .Duminica ma culc cu tine
76. Love is like a wind .You can`t see it but you can feel it
77. Nu iubi cat esti eleva ca nuh faci nimic in teza stai ca ochii p`pereti si ca gandu la baieti de`ar fii subiectul ochi caprui as scrie la nebunie .Si as lua premiul intai
78. Prietenia este un ocean pe care multi vor sa `l treaca dar pan`la malul celalalt majoritatea se ineaca
79. Am visat ce nuh mi-a fost permis .Am trait un compromis .Acum platesc pentru pacatul comis
80. Un carbune aprins .E usor de stins. O dragoste curata .Nuh se stinge niciodata
81. Poate nuh sunt la fel de frumoasa ca ea .Poate nuh stiu sa fac ce face ea ….dar ce fac eu stii doar thu .Ce face ea stie tot orasuu
82. "Ia`ma de mana sa facem o plimbare ,sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate."

83. "Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna.E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.sad"
84. Suntem piesele perfecte dintr-un joc de shah pervers . unde nu exista reguli si toti merg pe interes devil"
85. ~~~MaM NaScUt Sa JoC PeRvErS DaR Nu SuNt Pe InTeReS.SuNt MiKa Dar SuNt VeRsATA Ji de TaRfE InViDiAtA~~~
86. "Sa ai curajul sa spui DA Sa ai curajul sa spui NU Si-n orice clipa grea Sa ai curajul sa fi TU"
87. Poate am aere in cap,asta e problema mea .nu poti sa ma suporti,asta e problema ta,Nu ma cunosti,Nu mai comenta.ai grija de viata ta nu de a mea
88. OcSi o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`.
89. ochii mari,gurita mica--->trasaturi de papusica
Sa Am Mereu Acel Ceva.Ce Ti`l Doresti Tu.Si Nu`l Are Altcineva"
90. Nu’s fitoasa. prea putin imi pasa. uita’te la tine si apoi vorbeste de mine ! Ati uitat: AM TUPEU. Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU !←♥→""""
91. "●ZambeSte Si Arata`le Ca Nu`ti PaSa ● ZambeSte`,CaCi ViatSa` i Una Si`i FrumOaSa`●"""
92. ""Poate ca m-am grabit, poate ca n-a fost nimic, sau poate ca a fost ceva, dar doar in mintea mea""
93. Mereu impreuna, peste toate am trecut.Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X

94. "Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe,gesturi si fapte!:X""
95. [love struck] te iubesc sh n`am c face…asta`i stilu` kre`mi plashee [love struck]~"
96. sunt o fata prea versata sh d zdrentze invidiata
97. "~ [love struck] ash vrea s fiu cum o s fiu…asa ca lasatzi`ma s traiesc asa cum stiulasatzi`ma sa fac sh bun sh rele ca sa stiu macar ca sunt greshelile mele [love struck] ~"
98. [love struck] stiu cand s rad.stiu cand s fiu suparata.cand in ochii tai s fiu...cea my importanta fata
99. ~ ~ [love struck] Plina d idei pentru o ieshire din banal,acel copil cu acel ceva special, buna sau rea,dulce sau amara, raman mereu originala
100. imi va fi dor.imi va fi rece.dar timpul nu va vindeca...ci doar va trece
101. Nu ma atinge !Nu plange!Lacrimile tale nuh mai au demult efect asupra mea .
102. S-au întâmplat destule şi nu regret nimic. E o vorbă : "Ce nu te omoară te face mai puternic !""
103. E alături de mine zi de zi - noapte de noapte . Ea din imposibil chiar face fapte
104. Viata nu-i roz, eu o vopsesc in verde! Am pierdut tot, deci nu mai ce pierde! Nu beau de suparare, eu beau de sete! Sunt doar la poarta Iadului... si tai bilete!
105. True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.
106. Şi mă gândesc la ce nu e permis . La ce e interzis . La ce eu numesc : vis !
107. M.am resemnat atunci cand trebuia sa sper . Am ascultat atunci cand trebuia sa zbier .
108. Nu-mi pare niciodata rau cand imi vad fostul prieten cu altcineva, mama mi-a spus mereu sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara !
109. Si un caine de rasa are instinct de javra!
110. Parul usor lung, saten frumos poate el te-a scos din minti…sau probabil ochii albastri care nu pareau cuminti!
111. ● Zilele trek´ så må Ssc0tSsi´ din kp´ tSsie ´greu . Påkt ´cå sunt prietenå prietenului´ thåu
112. Ea a fost langa mine`n clipele grele. A suportat toate idioteniile mele. Chiar daca o mai tratam ca pe o oarecare, O iubesc mai mult decat vi se pare ! ."
113. StIll`perfecTT`.`;x .`Nebunieee` si TaLentt` ;x . ``;x asTa`ii sTiLuL` eii` RecenTT` ;X ,,•
114. Poti sa incerci sa vopsesti cioara in alb , tot nu-i porumbel ! . La fel cum nici una nu va face ce am facut eu pentru el."""
115. Să`ți aprinzi țigara și să zici c`o să te lași de mâine,Să ai nevoie de un sfat și de`o vorbă bună,Dar să nu gasești pe nimeni în stare să le spună...
116. Ma suni cu numar ascuns Sa vezi ce fac, unde st. Stai asa baiatul meu K sunt acasa la taticu` meu.Nu umblu teleleu.Oi fi eu haladita, Da`S cuminte K st miKa!"
117. Ferĭcĭrеa-ĭ can†arĭ†a in baloanе dе sapun ღ, Elе sе sparg cand vĭsеlе †ĭ se prefac ĭn scrum, Nu pĭerde vremea acum sĭ ĭa amĭn†e la ce spun ㋛, Cand sĭm†ĭ prea multe golurĭ ĭn s†omac ĭa†ĭ un por†ar maĭ bun 。。。
118. Deschidee ochii`.Timpul trece`.Nu mai visa frumos Realitatea e rece`
119. Ma rog.sa zicem ca as putea sa inteleg.dar n'ash putea sa ma intorc dk n'am unde sa plec ! ;x
120. Cand ma vad , multzi spun ``imi place fata``.strada ma invata tot ce stiu`...tzip si mai tare cand fraierii imi spun sa tak`.nu`mi place sa lungesk vorba.asa ca pa`! SpArGe uShA !"
121. Si pOtzi` sa tzipi` ca nu te aud`. Si pOtzi` sa plangi` ca nu te vad`. Si pOtzi` sa pleci ca nu te caut`. Si pOtzi` sa mOri` ca nu imi pasa."
122. Stiu am sambure de drac.Spun to0t ce`mi trece prin cap Chiar cand ai vrea sa tac"
123. Sunt fata De pus in Rama.nu ca Orice panarama.
124. Si ma chinui sa duc lupta asta pana la sfarsit, fara sa'mi pese ca sunt obosit sau ranit, fara sa'mi pese daca pic prizonier, nu dau inapoi ca am caracter de fier!"
125. Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa`l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq .de la mine pentru tine"
126. dc pleci capu si fumezi,si daca iti spun schimba-te,te indepartezi."
127. #D`abea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!
128. uitam de poezie, teatru sau cultura , citim o muzica buna, ne doare-n p*** !
129. Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !
130. DaQ ma mintSi maCar minthe`ma frumOs. DaCa thOt O faCi fa`O periCulOs`.eShty un sCump. Dar ieftin la vrajeala.eSthy frwmOs`.Dar` dOar pe dinafara
131. Ratezi cei bun,îţi spun, Fanteziile tale se prefac în scrum,acum, E ca un joc, Până la final, O să cedezi, Cât de mult mă străduiesc, Vrei să vezi?
132. ?-Ea e,Fetita ta Cuminte []-Stie Cum Sa iti vorbeaSca,Si cum sa Te alinte-Stie mereu Cat de Dulce Sa iti zambeaSca [-Mai aleS cand vrea Sa te foloSeasca []-A invatat Cand trebuie Sa tipe si Cand trebuie Sa taCa!
133. Am un caracter puternic. imi place sa fiu EU. sa nu arat tristetea din sufletul meu!
134. ♥. Ştiu că am greşit dar promit că nu mai fac , Uneori. mă port prosteşte ,de parcă aş avea în mine un drac . Dar tu nu ştii să te superi pe mine ,deşi e foarte uşor să o faci.Fiindcă sunt expertă în tâmpenii , pot umple pe oricine de draci .
135. Abia acum incep sa simt ploaia rece , si-aud aceasi voce care spune : " Lasa totul trece `! "
136. Si incepe cu vorbe frumoase , cu care intra imediat la inima , si continua cu gesturi superbe si multa atentie , care te innebunesc . Si o termina cu multa indiferentza si nepasare care te omoara.
137. Inchide ochii .tacii ! Atinge-ma si spune-mi ce iti doresti cu adevarat sa faci !
138. "♥ Sentimente uitate!Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea,candva,demult? .♥"
139. Uita`TE La nOi ;X.Si daCa vEi comMenta Ceva.Scz! fEtitSa mea DaR JtII CVaa`? Te caM roAde iNvIDia!(Te iUbEsCCCCcc!)
140. Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama.
141. Parca ieri, impreuna pe strada ne plimbam. Amintirile acum e tot ce mai am. Aveai o fire nebuna, asa ai fost mereu. Nimeni nu te-a inteles cum am facut-o eu!
142. Poate m'am schimbat.poate m'am saturat.poate nu vreau sa aud.poate ca mi'e de ajuns.poate ce'a fost.s'a dus.
143. Dupa fostu`,vine altu`.Aceleasi gesturi si cuvinte.Tot ca inainte.Il crezi apoi iti dai seama ca minte.Si`n final e o alta poveste.Acelaji scenariu.alte fetze"
144. Tot ce a fost acum s-a dus. ..Acel cOpil acum e diStruS. Imi vine Sa rad.auzi.copil. Ai uitat ca in curand faci 18 ani in buletïn ?
145. Are baiathhu` o guraa` dulce ca sh miereaaa`ca imi vine sa`mi las parintsii sh` t0ata avereaaa`.Ma ia bratsee si mi puneee f0k l inimi0araa.da` spune mama ce o spunee`eu fug cu el diseara
146. Cand ai sa`ma vezi pe strada ai sa spui : Uite, DOamne, a fOst a mHea odata
147. • Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei , iei tot ce e mai bun din mine ;x !
148. B.F.F= Big.False.Friends
149. Te va astepta. Si cand te va revedea din nou , te va privi asa cum nimeni nu te mai privise pana atunci . Iti vei da seama : Cυ alta o zιι `cυ EA o vιαтα ` EA ii e ιυвιтα ` ιαr alta ramane o zdreαnтα ;х
150. Lupte pe strazi , baieti , pizde si garzi. Nu te mai plange. asta e destinu` tau-sa stai cu capul sus mereu .
151. Sunt Simpla.Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau.
152. Am lãsat în spate tot ce m-a rãnit, când l-am cunoscut pe altu' si m-am îndrãgostit. Tot tu m-ai indepartat,meritai sa te lovesc :]. Ca am pus atata suflet si n-am stiut sa ma opresc.
153. Ai habar oare ,mai precis,te doare faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?°
154. Momentele sunt clare si fumul de tzigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare.lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutzie`.de ce mai stai? Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus. De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate !
155. Ea simpatica foc, tu simpatic deloc. Ea o tanti de top si d`asta practic iei foc. O plac baieti mai buni ca tine, mai mult ca tine. Mai mult de`atat sti ca tipei ii convine
156. Sunt multe care vin si multe care se duc,insa tu ramai acelasi si insemni la fel de mult,nu vorbesc de viitor,nu faci parte din trecut,esti acum,esti aici,esti al meu si doar atat ;x
157. M'ai uitate odata la mine . Chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine ?
158. Am de unde alege . Tu nu esti unikat . Pot gasi baietii ca tine la fiecare metru patrat…
159. "Degeaba te intorci peste umar jih ma privejti`.Degeaba ma strigi am uitath cne ejti`
160. "Friendship is the beginning of love, but love is the reason why best friends broke. ♥♥"
161. Multe au durut. Acum au incetat sa doara...Sau cel putin , asa vrem sa para...
162. Am avut multe dorinte.Care nu s’au implinit!Am facut multe greseli!Dar pe toate le’am platit
163. Vorbeam ore întregi la telefon , ce ciudat sună. Nu adormeam de nu-mi spunea noapte bună.
164. 2 inimi ce vor rula la nesfarsit.Lumea asta e plina doar de prosti ce s-au iubit ;|.
165. Il faceai fericit/Era fericit/Ca te avea din nOu pe tine si nu mai cOnta nimic •
166. Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi
167. Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat .Iar eu voi raspunde ,tu m`ai provocat!
168. Sa-ti spun ce m-a facut sa fiu atent la ea Felu-n care mergea,felu-n care vorbea... Felu-n care tragea cu ochiu sageti la mine-n inima(la propriu)."

| bebelotz a răspuns:

Super tare ideea cu status astea :X imi plac si mie si imi folosesc asa ca va mersi big grinwinking

| ReeaAndreea a răspuns:

? Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti'am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

?Timpul trece de parca zboara, ma omoara . Mor de nerabdare sa te vad ?i a doua oara.

Fiecare tarfa de a'ta simtea parfumul meu in bluza ta cand te imbratisa :X!

Parfumul tau , in bluza meaa :X !

Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti !

Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti !

Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

?Realitatea e mult prea dura atunci când dai de greu .Visele se spulbura aproape instantaneu

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit ?

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa... ?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?

Trec drept prin viata si sunt mândra de trecut/Si daca e sa pierd tot o iau de la capat!

Am intentii bune, pe bune
n-ai tu idee . Cate cuvinte frumoase pot spune[]...
Am nevoie de-un minut
Ca sa-ti stric buna dispozitie

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi'o fac eu ,trec peste tine daca nu am incontro

Trec drept prin viata,si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

? Ezita sa crezi ca viata e trista !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista . ?

? Dar esti departe! Te vreau aproape ! ?

? Potzi sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus ! ?

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent si, logic, într-un final, un prost...Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat ! Hai te pup'a Alla Fugi la Zdreamtsa ta !

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,defapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa . chiar imi iesee !

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

• respectul e ceea ce primesti ptr ceea ce faci si faci bine ... uh ma barfesti destul ... deci din respect ma pish pe tine

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

azi uit de to0atee ;x o bere si`o tzigara:] o sa trec pesStee ;x de t0ate in cot o sa ma d0oara ;x

? Eu nu fur inimi,le primesc cadou ! ? *

Teoretic ma adori , practic ma iubesti ! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete ! *

Sa sufar eu pentru voi ?! O zic din nou . Bag p**a-n lume si v-o fac cadou !

Ce a fost al meu,acum e restul tau . Daca esti femeie tare,fa'l sa'ti cada la picioare . Te'nseala cu mine ?! Clar ! Nu da 2 bani pe tine

E pustoaica rau , e greu . Vrei s'o faci de casa , ai tupeu ?

Hai , nu pune botu' , esti copil ?! ;> *

stiu ca nu-ti pasa!

El are de pierdut . Tu esti ok

Gresit sau Negresit . Nu ma Intorc . Promit
Prietenele mele? Te vor si ele

Succes!Sper ca esti baiat destept.E stres!Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor ... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tsine minte!

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da! ;-x]

Intr`o zi`Ai sa cautsi!Zambethu`l meu`!In fiecare`EA!;x

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

Suntem prea diferitzi dar asta ne tzine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine

Plus cu minus se atrag. Stii ca nu am ce sa fac. Felul tau de a fi mi.a pus capac !

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

I like the candy:-x. I like the chocolate:-x. The ice-cream is very good:-x. But, I just love my lollipop:-x. Because I`m delicious`.

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e ;;

Imi spui ca ma iubesti ... M`am saturat de vorbe,vreau fapte nu povesti`![]

Si nu putea sa puna punct orice s'ar fi intamplat...Tinea prea mult la el,il iubea cu adevarat

#Nu plange mami,ma intorc la fetitza mea! :X

Tu esti chiar un dulce ;x ... Da te strica prietena ta ! :*:*

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine :X:X:X

Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine , nu tine doar de tine, ca daca te gandesti , tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o ! ti-a furat`o .

Tu eSty` o panarama In fatSa mea.`

Pentru Tine Inima Ar SpUne Multe ... Dar` t0ushi` Se Abtssinee ! :X:X:X

Poate tie iti suna a dume , da o ard pe bune , zic lucrurilor pe nume .

@.Nu eram impreuna.ne proVocam reciprOc.wOw.ma tineai de mAna ...ai vrut sa ma saruTzi.nunu.nu asa CuRand,eRam ConfUza Nene.nu stiam ce ai De ganD!#

Nu esti cocaina, totusi sunt dependenta, Si imi place atat de mult c-o am in sange permanent.

# Si vorba aia, unde ai scuipat , nu pupa` Lasa pe altele sa linga :d

# Pisiii, da-te din calea mea, ca te calc pe coada!

# Acum toate papusile Chucky se cred Barbie J)

¦.E o singura iubire. Cea din inima ei! :=x. Cea care te inspira si iti ofera mii de idei ! :=x

¦.Traieste clipele intens Chiar când nu esti înteles, Curajos, dar visator, Gasesti pasul urmator.

¦.Se spune ca vremea.i frumoasa.Atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia.i mai receAtunci cand in suflet te doare.:[

¦.Ne iubim ca niste visatori,din noapte pâna-n zori.Ma adormi pe un covor de flori si.mi dai mii de fiori :=x

¦.E petrecere si toti sunt in picioare. E intrecere cine striga mai tare! xD

¦.Nu pierde nici.o clipa! Distreaza.te si tipa.>

Strange-ma in brate, si cand iti spun "lasa-ma" nu o face:*

Am nevoie de tine sa ma asculti.Am nevoie de tine sa nu ma uiti

Asa micuta cum spui tu ca e,pastreaz-o lânga tine ca ea te iubeste.

Felul ei de`a fi.Atat de diferita.Te`a facut s`o placi .Ea chiar e deosebita.

Si daca sunt mica ce? Si daca ma enervez repede ce ? Si daca vorbesc mult si prost ce ? Si daca te iubesc ce ? Ma iubesti asa cum sunt:-x Te iubesc asa cum estii!

te privesc, la revedere acum plec din visul tau, iti spun noapte buna, ingeras te voi iubi mereu

Am sa fac un singur apel! Niciodata nu vei ajunge intre mine si el:X:X

El ma asculta cand in sufletul meu incepe sa ploua si chiar de il supar uneori nu isi doreste o tipa noua !

Arunca si tu putin pamant cand o sa mor si macar prefa-te ca o sa-ti fie dor

Desi am trecut prin multe...Suntem inca prietene pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana! ?

Niciodata n-ai uitat sa fi langa mine Si eu voi fi mereu langa tine:*! ?

Cateodata e nevoie sa fi doar o papusa:*! ?

Prea perfect pentru miine! Prea perfect pentr noi! Ciuudat dar dupa plooaiee'viier soarele apoi :-x!

Mi-as dorii sa fim odata noi doi! Noi doi cu noi! Noi doi in doi! Si tot asa apoi!

Eu te plac stii bine! Dar nuu vrei sa-mi areti ce simti pentru minee x(!

Nu vreau poveste de amor Povestile-s triste si dor

Acum faci totul sa fie asa de complicat

E o mare diferenta intre a fi tampitica pe cont propriu sau impreuna cu o prietena.

Te stiu al meu, dar egoismul din mine imi sopteste: "numai al meu" :X

"Nimic nu-i mai fals si mai prostesc decat sa spui: Mie nu mi-a fost si nu-mi va fi niciodata frica."

Unii zic ca m-am schimbat, dar eu stiu ca sunt fericita asa cum mereu am visat. :X

"Unele lucruri complicate sunt atat de simple:X

Si orice cale aleg, ma duce la tine.

Iti amintesti prima zi cand am incetat sa ne mai jucam ?

Iubirea e o catifea, mereu te rasfata. :X

Te cert fiindca imi place sa te iert.

Ce simt pentru tine e mult mai mult decat un simplu "te iubesc" :X

Ceva e altfel azi. Am stat si te-am privit dormind, era în zori când în brate mi-ai sarit zâmbind. :X

Este ca si cum lumea ar disparea cand esti langa mine:X

Traieste daca poti, lipsit de sperante. E riscant, ca o ruleta ruseasca, jucata cu sase gloante.
• Dar n-au trecut nici 5 minute. Nu mai e nici dracu' în stare sa ma ajute!
• Tie îti place când ploua, dar nu observi ca ploua. Acum cu lacrimi peste tine, când îi rupi inima-n doua.
• Vad oameni cunoscuti în poze, lânga mine, în decor. Îmi amintesc de ei, dar îmi scapa numele lor!
• Singura, sunt sigura ca asa mi-a fost scris. As da tot ce am, la schimb pentru împlinirea unui vis. E trist.
• Ca sunt singura mea alinare, atunci când inima ma doare...
• Decât s-alerg încet, mai bine alerg spre nicaieri...
• Scopul meu: sa uit totul!
• InvingatOrul este intOtdeauna singur!

"esti cu ea da lasa...o sa imi treaca si o sa imi fie si mie bine"

Ok daca vrei sa ma innebunesti , sa ma zapacesti , sa stii ca reusesti! Eu vreau sa te am sa te atrag ,sa te dezbrac , sa te satisfac.

Imi pare rau domne' ca fata ta s-a indragostit de un golan , cine se gandea ca fetita de ieri face acum treaba c-un baiat de cartier

Vrei papusa pe tocuri , nu femeia ta urata , o vrei p-aia de face 8-uri , nu tarfa ta rupta

Iti place sa faci ancheta ca un procuror , sa spui zi de zi "de te prind cu altu' te omor".

Vrei sa pari naiva , emotiva , nu e rau , ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau , esti exact cum trebuie sa fi , asa cum iti convine , ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.

Acasa tre' sa fii cuminte , stii bine nu tine , aici poti sa faci tot ce vrei , ca-altfel nu-i bine.

Oricum , stiu ca in agenda ta am ramas pissi pe care-ai iubit-o candva

Fa-ti temele , suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie , acum vrem derbedei.

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar , si impresii de star "avec moi , ce soir".

Nu inchide ochii ca ma vezi pe mine,ai grija ce faci...umbra mea e cu tine!

Am prietene care ma suna sa-mi spuna "Fata esti mai buna de 1000 de ori decat aia pe care o suna

Nu faci nimic calculat, si-apoi te prefaci ca toate`s ok Cand toate merg prost defapt

E momentul Tau sa` te urasc desi nu as vrea . Deci e momentul meu sa Renunt la poza ta

Cand e fericita , surasul ei n-are egal .

Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas .

Si mâine e o zi , Si mâine voi zâmbi , Chiar daca mi`e greu , Voi zâmbi mereu .

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? ; )) Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

Crede ca`s indragostit` la nebunie`.ca` m`o zapacit complet.dar stai asa`.ca eu`s in stare sa` te las` si amanet !

tsi-ai Luat`o in cap`. Ce`pacat`! . Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking . ce s`a intampLat` ?surprize . tsi-as fi spus`ca te`iubesc`. da ***`. n`ar fi rimath`!

Hai,exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa`ti gasesc o replica`

Tu tine`ma de mana`,ca eu te tin de fraier.

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma` exprim sa` intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju` •

;x .plang ?n hohot? d? ras . day ?v?ryday . auz? b?y.[ !? ]. ! 't?`n mort? t?[].;x

M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru cei care ne-au pierdut, pentru cei care`au ratat okazia si pentru norocosii ce urmeaza` sa` ne aiba` sau chiar ne au deja`!

nu mai baga texte d`asteuita`te putin la minstiu te doare cand ma` privesti din departare…uite ce`ai pierdutt pe zi ce trece tot mai bine`mi merge`!

Daka` le dai prea muLta imp0rtantza` esti o zdreantzaa` .ia atitudine fetitzo0o`;x . Si skuipa`i in fataaa` ;-j

Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile ,Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->

•×Eu` pOt` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` PenTru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate . !ו

Lasa` tarfele sa` vorbeasca.Tu ai casa`,ai nevasta`. Da`le dreaq` de panarame ca` umbla` din floare`n floare ...

Foarte Frumos!Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta.Miraculos.Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare?OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare.Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

pOaTe ca intOtdeauNa am fOsT prea Buna Dar acum imi permiT sa Te fuT direcT in GuRa !

-Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu .stiu si c`a ars`o sh` cu altele . dar vezi tu . el are o fata . si pentru el . fetitsa lui e cea mai importanta!"

teOretich `:te vreau...practich `: ma abtin ...metafOrich `:mi se rupe `

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeshtee!Nu vrei sa ma vezi? Orebeste`!Nu ma vrei in preajma ta? Dispari` !

| ReeaAndreea a răspuns:

?Timpul trece de parca zboara, ma omoara . Mor de nerabdare sa te vad ?i a doua oara.

Fiecare tarfa de a'ta simtea parfumul meu in bluza ta cand te imbratisa :X!

Parfumul tau , in bluza meaa :X !

Erai naturala , te simteai bine ,si se vedea ... Iti cauti jumatatea , si ti-ai cautat`o printre multi . Majoritatea erau copii care se credeau adulti !

Dar am nevoie de tine ca sa ma iubesti !

Conteaza masina de afara...apartamentul din capitala conteaza in ce tara o s`o duci la vara :*

?Realitatea e mult prea dura atunci când dai de greu .Visele se spulbura aproape instantaneu

•Imi vine sa râd am impresia ca esti tâmpit.Ce naiba ti-am facut sa nu dormi linistit ?

Astazi... te'as strange in brate asa cum n'am mai facut'o niciodata m'ai lasa... ?

Am doar o intrebare: te gandesti la mine oare?

Opreste'te o clipa. Priveste in jur spune-mi ce vezi. Esti pe drumul pe care chiar ti-ai dorit sa il urmezi?

Trec drept prin viata si sunt mândra de trecut/Si daca e sa pierd tot o iau de la capat!

Am intentii bune, pe bune
n-ai tu idee . Cate cuvinte frumoase pot spune[]...
Am nevoie de-un minut
Ca sa-ti stric buna dispozitie

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Dar ochii ei nu mai vorbesc
Ea ca pe o lacrima m-a sters

Deviza lumii mele este: zâmbeste si ataca, triseaza si câstiga

Eu n.am nicio grija.grija mea o au altele!

Am invatat ca dreptatea mi'o fac eu ,trec peste tine daca nu am incontro

Trec drept prin viata,si sunt mandra de trecut.

crede`ma, niciodata n`am vrut sa ti se prabuseasca lumea din cauza mea.

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

? Ezita sa crezi ca viata e trista !Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista . ?

? Dar esti departe! Te vreau aproape ! ?

? Potzi sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus ! ?

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent si, logic, într-un final, un prost...Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat ! Hai te pup'a Alla Fugi la Zdreamtsa ta !

• Nu am scop sa atrag simpatii sau interese,defapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmeaaa . chiar imi iesee !

• Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

• respectul e ceea ce primesti ptr ceea ce faci si faci bine ... uh ma barfesti destul ... deci din respect ma pish pe tine

• Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?! Asta` i dOar parerea ta .;d`;x

Deci... hai sa privim in trecut. Si spune-mi sincer! Cate promisiuni nu ti-a facut ?! Peste cate minciuni ai trecut? Si de cate ori iti ziceai : "De maine am sa-l uit" ?

azi uit de to0atee ;x o bere si`o tzigara:] o sa trec pesStee ;x de t0ate in cot o sa ma d0oara ;x

? Eu nu fur inimi,le primesc cadou ! ? *

Teoretic ma adori , practic ma iubesti ! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete ! *

Sa sufar eu pentru voi ?! O zic din nou . Bag p**a-n lume si v-o fac cadou !

Ce a fost al meu,acum e restul tau . Daca esti femeie tare,fa'l sa'ti cada la picioare . Te'nseala cu mine ?! Clar ! Nu da 2 bani pe tine

E pustoaica rau , e greu . Vrei s'o faci de casa , ai tupeu ?

Hai , nu pune botu' , esti copil ?! ;> *

stiu ca nu-ti pasa!

El are de pierdut . Tu esti ok

Gresit sau Negresit . Nu ma Intorc . Promit
Prietenele mele? Te vor si ele

Succes!Sper ca esti baiat destept.E stres!Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor ... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tsine minte!

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da! ;-x]

Intr`o zi`Ai sa cautsi!Zambethu`l meu`!In fiecare`EA!;x

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

Suntem prea diferitzi dar asta ne tzine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine

Plus cu minus se atrag. Stii ca nu am ce sa fac. Felul tau de a fi mi.a pus capac !

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

I like the candy:-x. I like the chocolate:-x. The ice-cream is very good:-x. But, I just love my lollipop:-x. Because I`m delicious`.

Diferenta dintre noi, trebuie s`o batem in cuie, eu n`am prieten, dar prietenul tau iti da m**e ;;

Imi spui ca ma iubesti ... M`am saturat de vorbe,vreau fapte nu povesti`![]

Si nu putea sa puna punct orice s'ar fi intamplat...Tinea prea mult la el,il iubea cu adevarat

#Nu plange mami,ma intorc la fetitza mea! :X

Tu esti chiar un dulce ;x ... Da te strica prietena ta ! :*:*

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine :X:X:X

Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine , nu tine doar de tine, ca daca te gandesti , tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o ! ti-a furat`o .

Tu eSty` o panarama In fatSa mea.`

Pentru Tine Inima Ar SpUne Multe ... Dar` t0ushi` Se Abtssinee ! :X:X:X

Poate tie iti suna a dume , da o ard pe bune , zic lucrurilor pe nume .

@.Nu eram impreuna.ne proVocam reciprOc.wOw.ma tineai de mAna ...ai vrut sa ma saruTzi.nunu.nu asa CuRand,eRam ConfUza Nene.nu stiam ce ai De ganD!#

Nu esti cocaina, totusi sunt dependenta, Si imi place atat de mult c-o am in sange permanent.

# Si vorba aia, unde ai scuipat , nu pupa` Lasa pe altele sa linga :d

# Pisiii, da-te din calea mea, ca te calc pe coada!

# Acum toate papusile Chucky se cred Barbie J)

¦.E o singura iubire. Cea din inima ei! :=x. Cea care te inspira si iti ofera mii de idei ! :=x

¦.Traieste clipele intens Chiar când nu esti înteles, Curajos, dar visator, Gasesti pasul urmator.

¦.Se spune ca vremea.i frumoasa.Atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia.i mai receAtunci cand in suflet te doare.:[

¦.Ne iubim ca niste visatori,din noapte pâna-n zori.Ma adormi pe un covor de flori si.mi dai mii de fiori :=x

¦.E petrecere si toti sunt in picioare. E intrecere cine striga mai tare! xD

¦.Nu pierde nici.o clipa! Distreaza.te si tipa.>

Strange-ma in brate, si cand iti spun "lasa-ma" nu o face:*

Am nevoie de tine sa ma asculti.Am nevoie de tine sa nu ma uiti

Asa micuta cum spui tu ca e,pastreaz-o lânga tine ca ea te iubeste.

Felul ei de`a fi.Atat de diferita.Te`a facut s`o placi .Ea chiar e deosebita.

Si daca sunt mica ce? Si daca ma enervez repede ce ? Si daca vorbesc mult si prost ce ? Si daca te iubesc ce ? Ma iubesti asa cum sunt:-x Te iubesc asa cum estii!

te privesc, la revedere acum plec din visul tau, iti spun noapte buna, ingeras te voi iubi mereu

Am sa fac un singur apel! Niciodata nu vei ajunge intre mine si el:X:X

El ma asculta cand in sufletul meu incepe sa ploua si chiar de il supar uneori nu isi doreste o tipa noua !

Arunca si tu putin pamant cand o sa mor si macar prefa-te ca o sa-ti fie dor

Desi am trecut prin multe...Suntem inca prietene pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana! ?

Niciodata n-ai uitat sa fi langa mine Si eu voi fi mereu langa tine:*! ?

Cateodata e nevoie sa fi doar o papusa:*! ?

Prea perfect pentru miine! Prea perfect pentr noi! Ciuudat dar dupa plooaiee'viier soarele apoi :-x!

Mi-as dorii sa fim odata noi doi! Noi doi cu noi! Noi doi in doi! Si tot asa apoi!

Eu te plac stii bine! Dar nuu vrei sa-mi areti ce simti pentru minee x(!

Nu vreau poveste de amor Povestile-s triste si dor

Acum faci totul sa fie asa de complicat

E o mare diferenta intre a fi tampitica pe cont propriu sau impreuna cu o prietena.

Te stiu al meu, dar egoismul din mine imi sopteste: "numai al meu" :X

"Nimic nu-i mai fals si mai prostesc decat sa spui: Mie nu mi-a fost si nu-mi va fi niciodata frica."

Unii zic ca m-am schimbat, dar eu stiu ca sunt fericita asa cum mereu am visat. :X

"Unele lucruri complicate sunt atat de simple:X

Si orice cale aleg, ma duce la tine.

Iti amintesti prima zi cand am incetat sa ne mai jucam ?

Iubirea e o catifea, mereu te rasfata. :X

Te cert fiindca imi place sa te iert.

Ce simt pentru tine e mult mai mult decat un simplu "te iubesc" :X

Ceva e altfel azi. Am stat si te-am privit dormind, era în zori când în brate mi-ai sarit zâmbind. :X

Este ca si cum lumea ar disparea cand esti langa mine:X

Traieste daca poti, lipsit de sperante. E riscant, ca o ruleta ruseasca, jucata cu sase gloante.
• Dar n-au trecut nici 5 minute. Nu mai e nici dracu' în stare sa ma ajute!
• Tie îti place când ploua, dar nu observi ca ploua. Acum cu lacrimi peste tine, când îi rupi inima-n doua.
• Vad oameni cunoscuti în poze, lânga mine, în decor. Îmi amintesc de ei, dar îmi scapa numele lor!
• Singura, sunt sigura ca asa mi-a fost scris. As da tot ce am, la schimb pentru împlinirea unui vis. E trist.
• Ca sunt singura mea alinare, atunci când inima ma doare...
• Decât s-alerg încet, mai bine alerg spre nicaieri...
• Scopul meu: sa uit totul!
• InvingatOrul este intOtdeauna singur!

"esti cu ea da lasa...o sa imi treaca si o sa imi fie si mie bine"

Ok daca vrei sa ma innebunesti , sa ma zapacesti , sa stii ca reusesti! Eu vreau sa te am sa te atrag ,sa te dezbrac , sa te satisfac.

Imi pare rau domne' ca fata ta s-a indragostit de un golan , cine se gandea ca fetita de ieri face acum treaba c-un baiat de cartier

Vrei papusa pe tocuri , nu femeia ta urata , o vrei p-aia de face 8-uri , nu tarfa ta rupta

Iti place sa faci ancheta ca un procuror , sa spui zi de zi "de te prind cu altu' te omor".

Vrei sa pari naiva , emotiva , nu e rau , ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau , esti exact cum trebuie sa fi , asa cum iti convine , ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.

Acasa tre' sa fii cuminte , stii bine nu tine , aici poti sa faci tot ce vrei , ca-altfel nu-i bine.

Oricum , stiu ca in agenda ta am ramas pissi pe care-ai iubit-o candva

Fa-ti temele , suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie , acum vrem derbedei.

Si esti mai fals decat vocalizele la megastar , si impresii de star "avec moi , ce soir".

Nu inchide ochii ca ma vezi pe mine,ai grija ce faci...umbra mea e cu tine!

Am prietene care ma suna sa-mi spuna "Fata esti mai buna de 1000 de ori decat aia pe care o suna

Nu faci nimic calculat, si-apoi te prefaci ca toate`s ok Cand toate merg prost defapt

E momentul Tau sa` te urasc desi nu as vrea . Deci e momentul meu sa Renunt la poza ta

Cand e fericita , surasul ei n-are egal .

Si dac-ai fi un drog te-as trage pe nas si umbra de mi-ai fi te-as urmari la pas .

Si mâine e o zi , Si mâine voi zâmbi , Chiar daca mi`e greu , Voi zâmbi mereu .

Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? ; )) Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

Crede ca`s indragostit` la nebunie`.ca` m`o zapacit complet.dar stai asa`.ca eu`s in stare sa` te las` si amanet !

tsi-ai Luat`o in cap`. Ce`pacat`! . Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking . ce s`a intampLat` ?surprize . tsi-as fi spus`ca te`iubesc`. da ***`. n`ar fi rimath`!

Hai,exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa`ti gasesc o replica`

Tu tine`ma de mana`,ca eu te tin de fraier.

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma` exprim sa` intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju` •

;x .plang ?n hohot? d? ras . day ?v?ryday . auz? b?y.[ !? ]. ! 't?`n mort? t?[].;x

M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru cei care ne-au pierdut, pentru cei care`au ratat okazia si pentru norocosii ce urmeaza` sa` ne aiba` sau chiar ne au deja`!

nu mai baga texte d`asteuita`te putin la minstiu te doare cand ma` privesti din departare…uite ce`ai pierdutt pe zi ce trece tot mai bine`mi merge`!

Daka` le dai prea muLta imp0rtantza` esti o zdreantzaa` .ia atitudine fetitzo0o`;x . Si skuipa`i in fataaa` ;-j

Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile ,Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->

•×Eu` pOt` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` PenTru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate . !ו

Lasa` tarfele sa` vorbeasca.Tu ai casa`,ai nevasta`. Da`le dreaq` de panarame ca` umbla` din floare`n floare ...

Foarte Frumos!Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta.Miraculos.Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare?OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare.Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

pOaTe ca intOtdeauNa am fOsT prea Buna Dar acum imi permiT sa Te fuT direcT in GuRa !

-Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu .stiu si c`a ars`o sh` cu altele . dar vezi tu . el are o fata . si pentru el . fetitsa lui e cea mai importanta!"

teOretich `:te vreau...practich `: ma abtin ...metafOrich `:mi se rupe `

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeshtee!Nu vrei sa ma vezi? Orebeste`!Nu ma vrei in preajma ta? Dispari` !

| uuSexi a răspuns:

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."
♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!
♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.
Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!
♥Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

As fi vrut sa te pastrez in inima…nu mai meritai iubire…uita`ma!
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

Cea mai grea lovitura din sufletul meu e sa ma simt in plus, acolo unde alta data eram totul.

Poate incerc prea mult sa m-amagesc ca te pot uita, dar si acum simt pe buze...uneori...sarutarea ta.

Imi va fi dor\Imi va fi rece\dar timpul nu va vindeca\ci doar va trece!
Totul trece, asa se spune, dar nimic nu trece fara sa lase urme

Sunt clipe din trecut peste care am trecut...sunt momente in viata care sincer m'au durut.sunt clipe care nu au fost in totalitate uitate.sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate!

aici sunt si voi ramane nu mai pentru tine "

Aud v0cea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine.Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc.

""Femeile sunt creaturi menite sa fie iubite, nu intelese"
Daca cineva nu a gresit niciodata, inseamna nu a incercat sa faca nimic nou.

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii... asculta bataia vantului..."

Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand tu ma visezi.

Incearca sa razi si tu de viata...nu lasa numai viata sa rada de tine..."

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` •

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni!

zambetul e cea mai frumoasa arma, atat pentru prieteni cat si pentru dusmani!"

Fericirea nu-i decat un vis, durerea este intotdeauna reala.

pfu`. esti o bomboana de fata. pacat ca esti linsa de toti!

Am invatat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi...Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o accept asa cum este.
Invata sa invingi lacrima chiar si atunci cand te doare.

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Ge0 a răspuns:

Cât tιмρ ιυвeşтι, ιeяţι ♥.

#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor! M-am schimbat şi pot visa acum. Nu mai vreau să cer. Voi obţine oricum! • Iubeste-mã, urãste-mã! În ambele cazuri tsi-e gândul la mine! Nimic nu` ne sta`n cale! Unde suntem noi e soare love struck Ma copiezi. si?! Ce-ai rezolvat`. O papusa cu o zdreanta e greu de egalat! Imi iei stilul, textile …. Si sti dc? Vrei sa ajungi exact ca mine, da … n`ai sanse! … asa ca M.A.R.S! Papusabatting eyelashes. Iti dai prea multa importantsa.Cand de fapt esti doar o zdreanta rolling eyes! Te`ai schimbat si nu`mi pare bine Dar prefer sa ma impac cu ideea decat cu tine Si pe toti ii mint ca te-am uitat Stii de ce? Pt ca niciodata nu am cerut mai mult decat am dat Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee El imi poate aduce acea schimbare. Vreii sa pari dur laughing. Pe miine nu ma sperii! Iei teapa de la miine cum ia Tom de la Jerrybatting eyelashes

Daca intr-o zi plangi,cauta-ma! Nu promit sa te fac sa razi dar pot plange cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma! Nu promit sa te opresc,dar pot fugi cu tine. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund, vino, poate am nevoie de tine! May baiathule, tu ce stii de mineh? Cha`s frumoasa si cuminte!? mah, uita-te la caracteru meu...si la ce stil am...beib`pe spate te-am dath! kiss

Ai mintit prea mult, cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vadawave. Degeaba incerci sa ma intorci di drum.E randul meu ca sa ma joc cu tine acum :pwinking

| Angel22_2699 a răspuns:

Bine uite un status frumos de indiferenta:

Ma doare in cur de indiferenta ta!