| 43v3r a întrebat:

Buna copiii... Vreu si eu statusuri noi si frumoase de dragoste si indiferenta plz:X:X
dau FUnda:X

Răspuns Câştigător
| αηdяαdα a răspuns:

Buna...uite niste stsuribig grin

1)Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine
love struck
2)Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi!love struck
3)Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te dorescday dreaming
4)Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor...ci de felul in care te privescbatting eyelashes
5)vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x
6)Daca cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te iubeste mai mult decat minelove struck
7)As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesclove struck
8)As vrea sa fiu o stea, o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot plecalove struck
9)Nu iti vor scrie o poezie, nu voi folosi cuvinte alese…iti voi spune doar ca TE IUBESC mai mult decat orice.love struck
10)Aseara au cazut 200 de stele. Nu mi-am pus 200 de dorintze ci 1 de 200 de ori. Sa ma iubesti asa cum te iubesc si eu.day dreaming
Sper sa te ajute ststuri astea...plss fundita daca ti-au plkbig grin

1 răspuns:
| delete8 a răspuns:

Am si eu o intrebare dar tu esti adult de zici buna cupii laughing