| AnonimP a întrebat:

Va rog dati-mi un sfat! happy Dau funda :*
Ieri m-am intilnit cu un prieten la scoala.El are 17, iar eu 12.Noi neam asezat pe un scaun si am inceput sa vb. Apoi el a inceput sa ma gidele si sa imi dezlege sireturile.Mai tirziu a inceput sa ma pupe, sa ma muste de buza si sa bage limba lui la mine in gura (a fost oribil) sad. Eu am inceput sa ma fac rosie pe fata si am vurut sa ma asez pe alt scaun dar el ma tinea strins.Am incercat sa fug ca ma temeam dar el apoi m-a pus pe gard si a inceput sa ma cuprinda. Apoi m-a luat in brate si m-a pus la el pe genunchi.Si am inceput sa ne pupam asa cum se face in Franta (asta a fost pentru prima data la mine).Si acum cred ca ma place dar cam asta nu se vede.Si asara nu stiu ce ma apucat ca ia-m spus ca vb pe odno cu prietenul lui si l-am intrebat daca rivnuieste el a spus ca nu si ca ne potrivit iar eu i-am raspuns "eiiiiiiiii" si apoi ia-m spus sa se uita la mine la comentarii pentru ca prietenul lui mi-a scris niste cuvinte foarte frumoase si apoi iarasi l-am intrebat daca rivnuieste si el mea spus ca nu (stiu am foat prosta nu trebuia sa-i scriu asa ceva) sad Si acum nu stiu ce sa fac? El inca ieri si-a bagat minile la mine de sub cofta.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Ce sa faci? Sa te indepartezi de el! URGENT! Baieti de varsta lor cauta fetite naive de care sa profite. Daca intelegi ce vreau sa spun.Te magulesc cu cuvinte frumoase.
Cauta preucupari specifice varstei tale, sunt o gramada.
Daca insista poti vorbi cu parintii tai sauchiar cu diriginta ta.
Nu e normal ca o fetita de 12 ani sa umble cu baiat de 17. Iar dupa cum vorbesti despre el, nu are intentii serioase.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imi place! Sa ne povestesti si urmarea. Si mai explica-ne ce sete aceea "cofta".

| Aasdfghj a răspuns:

Ba fata tu ai 12 ani si el 17. Vrea sa te bage in pat. Cat de proasta esti, frateee. Cum sa te placa pe tine ala de 17 ani? Nici macar nu sunteti impreuna. Mai avea putin si facea sex cu tine pe gard.

| Purec a răspuns:

Daca tot are 17 ani. poate ca stie sa scrie mai bine ca tine. Daca te rogi de el, poate te invata si pe tine laughing

| neutrino a răspuns:

Faci bine ce faci, iar tu stii bine acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| Nicki18 a răspuns:

Ba! Mai intai invata sa scrii fara rusisme, ca acesta e un site romanesc si ei nu inteleg ce scrii tu aiciwinking