| SpEEdz0r a întrebat:

Va rog eu mult dati`mi si mie un cont de Metin2, daca nu il mai folositi de lv mai mare! Dau fundita! Si raman dator!

4 răspunsuri:
| SpEEdz0r explică:

Mai sunt uni care vor sa faca o fapta buna de craciun, pentru ca nu folosesc contul! Daca eu aveam un cont si nu il foloseam il dadeam, nu e logic?!

| Cristiano13 a răspuns:

ITI garantez ca nimeni nu da conturi asa!

| AlexXx90 a răspuns:

Are dreptate @Cristiano13. crezi ca o sa-ti dea cineva cont de lvl mare? poate scoti unu de lvl 30.Eu am jucat pe pegasus 1 an si am lvl 70 si nu mai joc pe cont. mi-au cerut multi contul dar nul dau din simplu fapt ca am muncit sa-l fac si numai eu stiu cate nopti n-am dormit si cati bani am bagat pe el.

| CrazyStHyl3 a răspuns:

Bah am eu un cont de 63 pe aries, calesu2 dar nu il dau tongue, am platosa dragon +9 cu 2000 pv pe el si alte bonusuri, calc de 24 si restul mult prea fainnnnnnnnn