| anonim_4396 a întrebat:

Va rog explicati-mi cum e cu sarutul frantuzesc, eu fiind de la tara nu prea stiu.

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Ingrediente:2 limbi(sau mai multe, depinde)rolling on the floorrolling on the floor. Se ia si se amesteca/musca/linge pana va imbraligatilaughinglaughing

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Incearca prima data practica smug tongue big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Uite!@Bro stie! Roaga-l sa-ti arate!laughing)

| albastrel a răspuns:

Ce zapacit esti rolling on the floor

| M.J. a răspuns:

Cred ca ai primit suficiente rasp, n-are rost sa mai repet si ce ti-au scis deja ceilalti.acum ramane doar sa pui in practica.sa ne sp cum ti-a iesit

HepHap
| HepHap a răspuns:

Asa, ca sa intelegi, ai vazut cum ling caprele drobul de sare din valau? Asta e french kissul, numa' ca-n loc de sare e un tzap!

Răspuns utilizator avertizat
| sunny a răspuns:

Bagai limbutza in gura!

| Jonsdottir a răspuns:

Schimb de bale... l-am explicat mai pe taraneste laughing

By Dy
Xo~Xo

| iuliana21 a răspuns:

Poate că genul ăsta de sărut ar fi fost mult mai uşor de identificat dacă ar fi fost numit pur şi simplu „sărut cu limba", dar atunci unde ar mai fi fost pasiunea şi romantismul...cand o sa vi la oras o sa inveti mai multelaughingnu te supi k glumeam

| Delisha a răspuns:

Nu cred ca nu stiitongue.

mai pe romaneste:"cu limbutza"tongue
cauta pe net si afli mai multehappy

| cucubauuu a răspuns:

Pai...se ia o frantuzoaica...si incepi sa-i bagi limba in gura....cam asta e...de aici se poate ajunge la sex frantuzesc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci explorari cu limba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flory pai si tu stii, de ce te dai indarat? laughing Numai cu practica se invata, practica, muuulta practica rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mormailaaa. obsedatule care esti! Sarutul frantuzesc este asa:mergi in Franta si saruti o frantuzoaica!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maktub si Maya, nu mergi in Franta si nu stai sa pierzi vremea cu daca raspunde si alea alea. Blitzkrieg tata, lipesti buzele si cind deschide gura incepi invazia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mormaila, de-aia e bine sa aiba omu o limba de rezerva.niciodata nu stii cand ai nevoie de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro daca vreau sa merg in Franta, pai Franta e! Ce te tot pui contra? Ne bagam in seama mormaila ce-ti e? Bro vreau sa imi arati si mie dar nu cu limba de la pantofi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde o tii pe a doua? iti crosetezi un saculet din lana de capra!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu lasa-te purtat de val si totul va veni de la sine... daca partenera vrea si tu la fel...asta e tot ce conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai jmecherilor... voi va credeti mai presus ca sunteti de la oras?laughing vai de mama voastra o faceti aici pe jmecherii:-J

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ca o joaca cu limbile ceva in genu...lasate condus de emotii si de pasiune...incepe cu un sarut pe buze si apoi treci lent la fapte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tio zic la fel cum mi-a zis-o mie pr meu big grin. sarutul frantuzesc este cel " cu limbutza in gurita " tongue. dupa sfaturi nu o sa invety nimic cel mai bine e sal pui in practyca,winking sau daca pr tau stie zi sa t invete tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu e greu totul vine de la sine

| dcm4ever a răspuns:

E foarte simplu.
Inainte de toate ar fi indicat sa fi mestecat guma sau ceva mentolat, iti lingi un pic buzele cu limba ca sa nu se simta urat, o prinzi de gat sau de obraji, incepi cu sarutul classic si usor usor va bagati simbile in gura.
Succes!