| JaneEyer a întrebat:

Stiu ca suna aiurea, dar cum este sarutul frantuzesc?

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Hmm 1.Se apropie cei doi. 2.Se inclina capul la 35-45 de grade. 3.Se deschide usor gura. 4.Se ating buzele tale cu buzele lui. 5.Se evita excesul de saliva. 6.Limba ta cauta limba parteneului. 7.Se gaseste limba lui. 8.Vezi ce poti sa faci eu ea happy. Have fun.

7 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

Draga mea, teoretic e mai greu sa iti spun. ideal ar fia sa iti arat practic ca sa stii despre ce e vorbahappy

| Ana_1799 a răspuns:

Cu limbalaughing

| liviubat a răspuns:

Treaba trebuie sa vina de la sine... o sa te prinzi cand incerci. Lasa-te purtata de val si incearca sa faci ceva cu limba aia si o sa iti iasatongue

| AdinaPop a răspuns:

Simpatica intrebare laughing Nu o sa poata nimeni sa-ti explice in scris chestia asta, pentru ca emotiile nu s epot reda in cuvinte. Este frumos, iar cand vei fi in apropierea acestui moment o sa stii ce si cum sa faci. Vine de la sine happy

| Dumitru_4879 a răspuns:

Gura este cel mai excitant loc al corpului ____ Ai sa prinzi firul cind ai sa incerci :* bafta

| alexxxx1234555555556 a răspuns:

Daca esti baiat iti arat eu daca esti fata stai ca il chem pe colegulaughing