| sweetgirl9 a întrebat:

Va rog foarte frumos vreau sa-mi spuenti si mie ce sa fac, o parere deja nu mai stiu cum so mai iau. am fost ca un baiat asta vara m-am despartit de el pentru ca era prea indiferent facea gesturi gen cand il sunam eu sa iasa afaar nu iesea si ma rugam de el destul de mult, dar cand il suna amicu lui iesea imediat fara sai mai zica nimic mai mult. Mam suparat si m-am despartit de el pentru ca nu exista comucare intre noi. AM continuat sa tin la el dar in timpul in care n-am fost cu el facea misto de mine in general asa. SI acum tot el a venit la mine sa ne impacam nu am vrut sa accept deaorece stiam ca o sa faca ca prima data. a venit la mine in crt si imi tot zicea sal sarut si nu am vrut si a insistat f mult, dar dupa cand sa plece a zis ca ce. tot copilaroasa am ramas. pana la urma l-am saurtat ma vedeam ca el da pana acum 2 saptamani acum nu mai vine la mine si mai ma baga in seama nici la tel nici pe mess, am zis in searaa sta brb ca ma striga soacra ta. si mi-a zis hai hai l-am intrebat care e faza si mi-a raspuns "thinking" straight face deci face acelasi gesturi ca asta vara si realizez din nou motivul pentru care m-am desp de el prima data. stiu greseala mea a fost ca nu am clarificat de la inceput niste lucruri, dar ce sa-i mai zic sa ne apropiem sa fie mai bine...adica nu stiu cum sa-i zic daca chair tinela mine si vrea ceva calumea sa se schimbe sa fie mai afectuos, daca are chef de glm proaste sa ma lase in pace si gata. nu vreau sa-i zic asa din senin. totusi nu stiu ce sa mai fac nici nu mai stiu daca mai tin asa de mt la el ca inainte acum simt numai dezamagire si suparare. va rog un sfat mi-ar fi de folos

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E un imatur, da-i papucii din nou!

| Zenithf a răspuns:

Uff, scrii ditamai compunere, cand puteai sa scrii doar atata: "Prietenul meu ma considera saltea, cand are chef sa se culce vine la mine, iar restul timpului si-l petrece cu prietenii, ce sa fac?"
Si raspunsul meu ar fi: "ce pana mea mai stai cu dibolu' ala?"

| thereforyou a răspuns:

Tu fetito, hai ca inteleg ca nu esti in stare sa folosesti o cratima, poate e prea greu pentru tine, dar nu esti in stare sa faci diferenta dintre " cu " si " ca ". " am fost ca un baiat ". Plus ca nici o virgula nu ai pus.iti bati joc. Crezi ca noi ne chinuim sa citim ce rahaturi ai scris aici?

| Alecsaandrra a răspuns:

Din cate vad nici un raspuns de pe aici nu ti. a fost de ajutor presupun.
alexandra_n96
add me si vorbim. pup :*