| ZąÑyKąąą a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine cu ceva ideibig grin Am de facut pentru la scoala o parodie de dragostelaughing Dati-mi si mie va rog cateva idei... multumesc :X Dau fundiiiii`s >:

1 răspuns:
| Any a răspuns:

Incepi ca era o zi frumoasa de vara in care 2 tineri indragostiti se plimbau prin parc si la un moment dat se pun pe o banca nou vopsita si stand ei acolo ceva timp cand s-au ridicat au ramas cu vopseaua pe haine apoi mergand spre casa s-au luat in brate si s-au impiedicat de o piatra unde au cazut si si-au rupt hainele.Dezvolti daca iti place!