| Teddy7139 a întrebat:

Dati-mi si mie idei cum sa imi prind parul la scoala si sa arate bine. dau funda pentru cele ma multe ideibig grin

2 răspunsuri:
| dumitruanca17 a răspuns:

Pey surprinde.fii originala si creativa :coada,doua cozi impletite,doua cozi simple jos asa de scolaritahee hee, cu clestele, lasat pe spate si iei o portiune de par din fat si il prinzi dar il lasi si putin my umplat sa fie mai trendyhee hee

| obsesion a răspuns:

Parerea mea este ca,cu cat esti mai naturala cu atat areti mai bine la scoala.e o idee rea sa-ti-l faci cu spuma,fixativ,si frizuri complicate. oricum cel mai indicat este sa il faci asa:in coada,doua codite,coada intr-o parte,lins pe spate(il faci cu placa), ondulat cu putina bucle(pare natural)coc simplu doar ca scoto cateva fire si le faci spini cu piaptanu! tapat! poti sal prinzi cu clema sau sal dai peste cap si partea din fata o prinzi cu o agrafa draguta, etc. sper sa-ti fie de folos! fundita?