| Secretkkk a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma, vreau sa slabes, am nevoie sa slabesc vreo 5-7 kg. in 1 lunan a rog, dati-mi sfauri ce sa fac? sa beau ceva? ce sa maniinka, va rog cit mai multe puteti! dau funda! scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Se poate, mult mult mult sport, redu grasimile si alearga cat mai multhappycand vi transpirata toata inseamna ca ai alergat destulhappy daca alergi 2 strazi si te plictisesti smug si vi cu zambetul pe buze ca ai fost la alergat nu vei avea rezultathappy daca vi de la alergat si singurul lucru care il ai in minte e "unde'i dusul? " vei avea rezultate

5 răspunsuri:
| anonim_9012 a răspuns:

Ar fi bine sa faci sport(shaping) si pe linga asta sa nu consumi proteine sau alimente ce contin grasimi, sa bei minim 2 litri de apa pe zi. Si daca ai 18 ani, poti sa mergi la farmacie sa-ti iai un ceai dietetic. Succes!

| mmmiruna a răspuns:

Pai du-te la farmacie si intreaba de niste pastile care dupa ce le iei se umfla si reduc pofata de mancare vei slabi mai nult de 5 kg in 3 saptamani

| AnonimusGirl a răspuns:

In primul rand nu lua pastile de asa ceva ca nu sunt sanatoase...in rest sunt retete de slabit peste tot dar nu stiu care functioneaza...scz.

| AnonimusGirl a răspuns:

In primul rand nu lua pastile de asa ceva ca nu sunt sanatoase.in rest sunt retete de slabit peste tot dar eu nu stiu care merg si care nu. scuze

| anonima17 a răspuns:

Http://www.infoslabire.ro/......apida.html

incerca aici

si eu am inceput dieta azi...

fundita?!