| muciferus a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata si vreau s-o impresionez. Sunt glumet, nu-s urat, dar sunt g-r-a-s. Vreau sa slabesc. Daca se poate sa slabes foarte rapid, dar care sa si tina. Va rog dati-mi o reteta buna dar fara medicamente. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Salut! lasa grasimile, prajelile si orice mancare de tip fast-food, bea multa apa manaca regulat si nu manca exagerat de mult mai putinel daca ma intelegi si sport oricat de des poti. Daca ai posibilitate mergi si la sala. Orice tip de sport e acceptat alearga, urca scarile etc. asta e cea mai sanatoasa metoda de slabire. Eu in vacanta de vara am slabit foarte mult dar am tinut o dieta de scurta durata+ sport altii zic ca e cam ciudat ca am slabit asa demult intr-un scurt timp dar eu ma simt ok si in sfarsit arat cum vreau eulaughing multa bafta si tie.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dimineata, la pranz si seara numai sex. Daca-ti permit puterile poti lua intre mese si cate o gustare.

| Simona020 a răspuns:

Cine te place cu adevarat, te place indiferent de cum ai fi crede-mawinking
Cand l-m cunoscut pe prietenul meu aveam 15 ani si 39 de kg, 1.63 inaltime. Imagineaza-ti, eram ca o prajina. Si el avea 23 de ani si apro 80 de kg. Iar acum o sa avem un copil si suntem casatoritiwinking Iubirea nu tine cont e lucrurile astea love struck