| bianca_8878 a întrebat:

Va rog mult! Vreau si eu niste statusuri pentru cele care se baga intr-o relatiecrying! Dau fundita la cele mai frumstraight face

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

sper sa gasesti ce vrei tu:*

3 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Curva tot curvă rămâne.:*

| Bebitsssa a răspuns:

In continuare crezi ca tot iti apartine. Poti sa ai orice, insa clar nu si pe mine!

O fata speciala nu o intalnesti la orice pas.Cand nu mai ai sperante ea te scoate din impas!

Baieti ca tine gasesc peste tot. Poti sa pleci ma doare-n cont...hai pa ramai cu bine, vezi ca intreaba curvele de tine. dintre toate pustoaicele eu ti-am mancat zilele devil:X

Te tin la distanta, ma prefac ca nu-ti dau importanta stiu situatia-i complicata sunt o fta rasfatata :X

Continua sa faci pe proasta, ca o faci bine! Chiar daca-l ai langa tine, ramai cu resturi de la mine oh go on!

Nu sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita.Hai sa facem o incercare sa vedem care pe care :X

Va veni timpul sa vorbim din nou, eu o sa ard de multe tie o sa-ti para rau!

Ma urasti dar tiila mine, am respingi da mori dupa mine :X

Cu toate faptele eu voi fi singura care nu o sa-ti intoarca spatelewinking

Mai stii? Iti placea sa ma vezi rzand.Eu cu tot cu zambetul am ramas, tu tot cu mine-n gand oh go on!

si poate ca sunt ce-ti terebuie! O satena perfecta! Nu o blonda Defecta!

Sper sa te ajute! funditawinking pls :*

| Ionela_7274 a răspuns:

Se mai gaseste cate o tarfa proasta sa se bage`n relatia noastra.thinking