| yanny`s a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frum plzbatting eyelashes:X

Răspuns Câştigător
| KidDu` a răspuns:

Dc sa plang? Suflete si Zambete pot si eu sa Frang

. Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.

Uite`the la Tine... Uita-te la mine... Ji spune-i`mi daca merita

Nu uita.Sunt mica si rea. dar spre dezamagirea ta.nu sunt a ta!winking.:X

Fac pe trista. Dar trezesti`n mine artista`:X

Eo am fiktse. Tu ai tupeu. N-o sa ne fie foarte greu! oh go on!

Fata desteapta saruta dar NU iubeste, asculta dar NU crede si pleaca inainte de a fi dezamagita!

ZaMbEtUl PeRvErS De Pe FaTsA MeA...StErGe ZaMbEtUl JeGoS De Pe FaTsA aLtORa.

vezi? tu ma-i facut asa... si mi-ai promis ca vei fi langa mine da... vb aia. promisiunile is facute ca sa fie incalcate

... Ai lasat in urma ta doar ganduri adolescentine! Cand...Ai plecat din viata mea si ai separat 2 destine

Mi`e dor, dar nu mai conteaza. Orgoliu` meu nu se mai pateaza!

Se uita frumos la tine. Ii zambejti. Iti zambejte smug In gandu` ei ceva de genu` : "Cat d fraier este "!

Sa-mi promiti ca nimeni, Nu va sti secretul dintre noi. Dragostea ne leaga, Pana dincolo de nori.

Sunt fata tatei. Dar nu vreau un baiat legat d fusta mamei.

Te vad cum te uiti la minesmugmai mankt dintroo priviiree"smugsmugsmug

sper da imi dai si mie o fundita.
Daca imi dai.
baga id`u : ade_crazzy_only_4u
si iti dau si altele happy
Da primadata fundita laughing
Papa >big grin

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-te iubesc.ma iubesti nu e complicat
-Te cunosc si as vrea sa-ti vorbesc dar nu cred ca as putea.Am sa-ti scriu un mesaj, sa intelegi tot ce simt ca sa stii cat imi placi.
-We make a better day. Just you and me
-Stiu ca vreau iluzii, dar nu imi pasa. Daca sunt fericita, nu conteaza,
-Simt nevoia sa iti amintesc. Te iubesclove struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.
-Si oricat as incerca, nu te voi putea ierta/uita
-Te gandesti.aberezi.trezeste'te.prea frumos visezi
-esti aproape. da totusi.atat de departe
-traiesc din amintiri.sh'mi doresc sa nu uit niciodata clipa in care ne'am cunoscut
-I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x
- I'm fine without you
-All this time in love with you was cry
-I'm still loving you.like it was the first time
-Imi este greu sa iti spun in vorbe ce e in inima mea
-Zi de zi.pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti
-tu esti acolo,, eu sunt aici si punct; x.si sper.sa nu ramai o amintire din trecut
-Ti se pare ca e un vis. dar. e realitate; x
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
- Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu
-I'm lovin' itlove struck
-S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum ehappy
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat
-Imi place la tine tot
-In fine.Ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta
oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit. dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva. dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb. Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut., dar nu eram eu langa tine. Mi'am amintit cum ne'am iubit, nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita.
-I've got many reason to love
-Let the sun rise straight into your eyes
-Toate trec, asa se spune insa nimic nu trece fara sa lase urme.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-You know that I love you boy

| dllm. a răspuns:

Categorie?
uite o idee.
www.statusuri.ro :*

| x_7728 a răspuns:

Sunt singurul tau defect.

Stiu ca nu's perfect dar vreau sa fii a mea.

etclaughing

| ihaterain a răspuns:

Is too much for you to give a damn when i'm giving you one houndread and onehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu cu mine, dar mai greu fara minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google...tongue