| MaDuTzA_9669 a întrebat:

(va rog raspundeti fundita pentru raspunsurile bune )buna am cunoscut un baiat acum un an si jumatate din prima clipa l-am iubit ma rog s-a intamplat ce s-a intamplat am suferit mult din cauza lui pana acum 2 luni cand si-a dat seama cat de mult il iubesc si de atunci s-a indragostit de mine toate bune si frumoase dar uneori cand suntem singuri ne lasam dusi de val si ne sarutam cu foc si ne mangaiem nu mi-a cerut sa o facem pentru ca mi-a spus ca ma iubeste si ca el va fi de acord atunci cand eu voi fi pregatita. eu ma simt pregatita dar nu stiu e bine sa fac asta e cu un am mai mare ca mine si il iubesc enorm e lumina ochilor mei ...va rog raspundeti funda.

Răspuns Câştigător
| acdcfan a răspuns:

Daca te simti pregatita, si va iubiti atat de mult, de ce nu? Asta e orice si-ar putea dori o fata: siguranta, incredere, si iubire. Tu le ai pe toate, s-au mai bine zis le impartasesti pe toate cu prietenul tau asa ca fa ce iti spune inima.

3 răspunsuri:
| Geocap a răspuns:

Dc nu daca te iubeste si il iubesti si tu simti ca esti pregatita eu zic sa treci la fapte happy

| Alinka_4171 a răspuns:

Ei draga daca esti pregatita de ce sa nu faci? daca va iubiti totul va fio ok te asigur.nu-ti fa griji micuta totul va fi ok ok :* succes

| marixoxo a răspuns:

Fa-o... exact dupa ce ti se termina menstruatia asa macar esti sigura ca nu vei ramane, si daca esti mai timida trage de timp la preludiuwinking