| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy am un prieten si mai vine pe la mine si lucrurile se iinfierbanta.adica nu facem sex si nu de dezbracam dar ne atingem, ne mangaiem si ne sarutam dar nu cred ca cjestia asta se inadreaza la peetingthinking nu? oricum vreau sa stiu ce chestii noi as putea face ca sa il excit dar fara sa ii ating penisul!happy funda la cel care imi da cele mai bune sugestii si dau vot la toti!

6 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai il poti saruta pe gat daca inca nu ai facut asta,ii poti face un masaj,poti sa umblu usor cu varful degetelor pe pielea lui, sa il saruti cat de pasional poti, sa il musti de buze.Sunt multe lucruri care le poti incerca, trebuie doar sa ai imaginatie.Succes!

| fello18 a răspuns:

Muscal de fund smug, pune`te peste el in asa fel sa iti simta sanii, folosesti limba pe pectoralii si burtica lui, mangaiel pe gat si maseazal foarte FIN pe spate cu unghiile big grin

| bacterie a răspuns:

Il atingi usor pe piept

| cosmin_1969 a răspuns:

Pai sincer sa fiu nu stiu in ce feluri ai mai facut-o pana acum trebuie sa ai imaginatiewinking dar nu intele dc vrei s faci asta trm si mie raspuns pe privat ca sa te pot ajutawinking

| Ionutznutzy a răspuns:

Zgarie-l usor cu unghiile pe spate, piept, abdomen, umezeste-i putin urechea cu buzele apoi sufla foarte subtil ( asta ii va face pielea de gaina instantaneu ), incearca o varietate de saruturi. Jucati-va ca aveti destule feluri de a o face. fundita? big grin

| unleusitreibani a răspuns:

Un barbat se excita si daca o femeie/fata ii vorbeste despre sex. Daca tot sunteti deschisi la anumite chestii dar nu la sex puteti sa va destainuiti unul altuia, adica fiecare sa spuna ce-l excita cel mai mult, in ce pozitii ar vrea sa faca dragoste, etc. Fii sigura ca saracul baiat o sa se excite foarte tare. Pun pariu ca o sa mearga la baie sa si-o scuture daca tu nu o sa-i oferi nimic (si bine faci!).