| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu ceva : la ziua unei prietene am intalnit un baiat cu care am multe in comun ( balconul lui e fata in fata cu al meu ). Apoi am aflat ca e prietenul celei mai bune prietene ale mele de curand, ce sa fac? eu il plac si... poate si ea, va rog sa ma ajutati, dau funda si vot!

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Faptul că aveţi balcoanele faţă în faţă nu reprezintă un lucru în comun! Te sfătuiesc să stai cuminte şi să vezi cum decurge relaţia lor. Nu are sens să te amesteci, poate şi el ţine la ea şi ea la el. Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Lasa baiatul cu prietena lui. Tie ti-ar placea sa se bage cineva intre voi, daca ai fi cu el sau cu altcineva? Mai ales ca este cu o buna prietena a ta! De curand, de necurand, el este cu ea! Pai ce fel de prietena esti? Faptul cu balconul este... o gluma! Ar trebui sa-ti placa toti din blocul de vis-a-vis sau de alaturi!

| Monica a răspuns:

Buna Lavinya.
Ai mentionat mai sus ca este prietenul celei mai bune prietenele!
Ti-as recomanda sa nu te bagi in cazul asta.Sunt muuulti baieti pe lumea asta, iti vei gasi pe altcineva.
Decat sa distrugi relatia cu prietena ta, mai bine renunta la baiat.
Sti? Baietii vin si se duc, dar prietenii raman pentru totdeaunahappy!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am trecut prin ceva asemanator. si iti spun ca mai bine renunti la el. pentru ca daca ii este un prieten adevarat nu va dori sa aiba o relatie cu tinewinking parerea mea. e sa. ti gasestialt baiat. pentru ca sunt destui.