| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un lucru important pentr mine. Am intalnit o fata de 15 ani de care m-am indragostit. As dori sa-mi scrieti si mie niste "declaratii de dragoste" care sa o dea pe spate. P. S. : Ei ii plac "declaratile". Si cum ar trebui sa ma comport? Ea este o fata sociabila, draguta, frumoasa si respectoasa.
Multumesc. Astept raspunsuri.

11 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ohh si eu m-as indragosti de unul care cauta declaratii pe internet. Dar daca tot insiste sa devii stereotipie, eu-ti aicea:

http://shine.yahoo.com/......ar-496071/

| Parintele a răspuns:

Daca nu te duce capul sa-i faci o declaratie speciala inseamna ca nu o iubesti indeajuns de mult.

| sorin a răspuns:

Spune i ce vrea sa auda si gatawinking

| dy a răspuns:

Cumpara-i o floare pe care sa i-o daruiesti, iar reactia de bucurie pe care ai s-o vezi in ochii ei iti vor descatusa limba si-ai sa poti sa-i spui tot ce simti cu o usurinta de care tu insuti ai sa te miri! Inceputul e greu...Succes!

| MissD a răspuns:

Ain't it crazy when your love slams? YOu'll do anything for the one you love ' cause anytime that you needed me I'd be there. dar cum a spus si mefisto23 declaratiile vi din suflet si nu are rost sa le spui daca nu simti. mult noroc

| Mefisto23 a răspuns:

Poarta-te firesc, declaratiile vin din suflet. Daca vin de la noi sub forma de sfaturi, sunt doar niste cuvinte! Succes!

| gyanina a răspuns:

O lasa acum declaratiile... spune-i ce vrea sa auda toate fetele...(k ii frumoasa draguta, iti sta gandu la ea mereu, .chestii din asteahee hee sigur merge e mai bine ca o declaratiewinkingsucceskiss

| just4fun_8801 a răspuns:

Declaratie : :* asta tine doar pe mess
Pai eu zic sa-i spui ce crezi tu ca ar trebui si pana ajungi la o varsta mai "inaintata" o sa stii cum sa faciwinking

| kenzo a răspuns:

Nu invatata texte pe de rost. Incearca sa fii cat mai natural, spontan si sa o surprinzi mereu cu ceva placut! Pentru inceput inainte sa te intalnesti cu ea, poti face o vizita la florarie si sa-i cumperi o floare (trandafir alb, rosu, nu stiu vezi tu ) insa totul sa fie pe neasteptate!
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De-abia ai cunoscut-o si deja vrei sa o pui pe spate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Declaratia de dragoste vine din suflet.este rezultatul trairilor tale interioare, a ceea ce simti pentru ea.nu sunt niste texte tip.succes!