| kerosen_7453 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sunt in impas penisul meu are 3 cm cand este in stare fleasca si 11 cand este in erectie este extrem de mic va rog ajutati-ma ce as putea sa fac

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

Stii ca noi nu am putea sa iti spune ce sa faci, pentru ca nu nu stim nici unii dintre noi. Chestie e ca nu e asa mic, si poti face o femeie sa se simta bine, gandeste-te ca si cu degetul poti, care are aproximativ 5 cm, dapai cu 11? nu mai fi asa dezamagit.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este extrem de mic, este in limite normale. Orice depaseste 9 cm in erectie este perfect normal. Nu conteaza ce dimensiuni are in stare flasca (nu fleasca).

| Delete a răspuns:

Pai zi mai intii citi ani ai poate nu e mic pentru virsta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragi de el... dar exista riscul sa nu mai aiba acelasi diametru.

| noid a răspuns:

Problema la voi nu e nici decum marimea penisului partenerului, ci faptul ca nu stiti sa valorificati ceea ce detine el! Sunt anumite pozitii in care se poate penetra mai adanc indiferent de marime. Incercati niste jocuri erotice, inventati niste pozitii... Jucati-va!

| Rezvi_9494 a răspuns:

Cati ani ai? Ii pui kerosen de e asa mick?laughing