| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa nu radeti de mine dar sunt "noua in domeniu" si nu prea stiu cum se "procedeaza". Deci sa incepem, mie imi place mult de un baiat (eu avand 14 ani si el 15)fiind in aceeasi clasa il vad destul de des... iar eu nu prea stiu semnele prin care rezulta daca ma place sau nu, totusi sa va zic cate ceva despre el:1)are prietena 2)e super dragut 3)ma imbratiseaza mereu 3)de curand, dupa terminarea scolii, fiind un grup mai mare de persoane, el inainte de plecare mi-a daat un pupic pe obraz (doar eu fiind norocoasa) 4)mi-a daruit un ursuletz(doar mie) 5)e un baiat foarte popular(eu...neincadrandu-ma prea bine in anturajul lui extrascolar 6)e foarte priceput la lb. straine, matematica, informatica si sport cam atat iar acum despre mine:1)sunt o fire foarte deschisa(adica fara sa vreau, uneori, spun ce ma deranjeaza, chiar daca nu ar trebui) 2)imi place mate(muuuult), sport, romana sifranceza (fie) 3)il iubesc mult 4)ar fi prima mea persoana pe care o plac cu adevarat 5)nu stiu sa sarut si cam atat, asta e sa vedem ce ziceti(dar va rog far mistouri, aaa si mersi mult celor ce isi dau interesul)

Răspuns Câştigător
| denysame a răspuns:

Buna.
Singura problema de aici este CA ARE PRIETENA! In rest este destul de ok, dar faza cu prietena este putin cam urata, vezi sa nu te prinda aia ca te "dai" la el si sa iti traga una.Ai noroc ca un baiat popular si scoala se da la tine.
Succes!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-te purtată de val dar să ai capul pe umeri să nu cazi în vreo capcană a iubirii!
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

Sal.
Deci după semnele de care zici tu, eu cred că te place. Dar are prietenă. happy Vezi tu pe parcurs.

Baftă!

| kittysor a răspuns:

Esti tare simpatica cu intrebarea ta!
De fapt ce ai vrea tu sa afli? happy
Nu trebuie sa procedezi in niciun fel anume! Trebuie sa fii tu cea reala si cat mai naturala fara fite si schimonoseli!
El de placut te place, ramane acum sa gasiti "interese" si placeri comune!
Sarutul este ca si mersul in picioare...se invata de la sine! happy

multa bafta!

| Bloodlines a răspuns:

Pai daca ai spus ca te-a sarutat si te tot imbratiseaza, parerea mea este ca te place happy!
Sau poate stie ca tu il placi si vrea sa vada cum reactionezi thinking
Posibil thinking
Bafta cu elwinking
>big grin

| AnnaMarrieee a răspuns:

E ciudata chestia ca doar tie ti-a dat un pupic si chiar un ursulets. S`ar putea sa ai sanse.
Dar iti zic ca nu e bine sa fii cu un tip care pnm e popular si chestii de genu`. Mereu se va gasi o persoana care sa va strice relatsia.mai acum nu stiu depinde si de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ce trebuie sa faci du-te la el si intreaba-l ce va din ce iti place si tie si asa vei descoperi daca iti place cu adevarat de al ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa ii spui ca il placi, dar ai grija cu prietena lui