| anonim_4396 a întrebat:

Vad de ceva timp pe TPU, numai intrebari de genul:Cine cunoaste un doctor ca sa fac avort? Sunt bune pastilele X? am facut avort si nu stiu cum sa le iau.
Mai fetelor, eu va cred ca va place... dar, de ce nu va protejati?
Chiar asa de greu este?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asta e rostul nostru pe TPU sa le raspundem la intrebari si sa le determinam sa-si asume anumite responsabilitati. Multe fete sunt la o varsta frageda si nu discern ce e bine si ce nu, se lasa luate de val.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Voi sunteti de vina..ca nu se simte rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu trebuie să facem gălăgie, ci să le educăm cu informații utile privind viața sexuală.
Noi trăim vremuri ale căror lucruri le facem la foc automat și încă mult mai devreme decât ar fi normal.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar voi? de ce nu folositi prezervativ? eu stiu ca nu va place...dar.serios,este si responsabilitatea barbatului, nu trebuie sa acuzam doar femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nekane nu eu stau cracanat si astept... ea sta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nici ea nu se cracaneaza din senin. o prostesti tu! ca daca are ea chef si preia controlul in nici un caz nu va sta cracanata asteptand sa tragi cu pusca...nu vreau sa te superi pe mine, dar hai sa fim siceri, daca fata scoate prezervativul si ti-l arata tu ii spui:"stai linistita draga mea, am eu grija, chiar e nevoie sa stricam momentul? sau nu ai incredere in mine?"