| anonim_4396 a întrebat:

Vara trecuta am cunoscut un baiat si am fost cu el pana in primavara, cand ne-am certat pe mess si de atunci nu am mai vorbit la telefon, nici pe mess. Eu inca il mai plac si as vrea sa mai fiu cu el. Mentionez ca vara asta l-am sunat si i-am cerut sa ne intalnim, a venit si mi-a spus ca este cu alta fata, dar eu nu cred ca este cu cineva pentru ca nu-mi-a spus cu cine si pe afara nu-l vad cu fete, doar cu prietenii lui. Cand ne intalnim pe afara se uita la mine. C e credeti ca ar trebui sa fac? Sa-l uit sau sa lupt pentru el? Multumesc anticipat! ( dau funda)

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Dc v-ati certat? Chiar asa de grav a fost discutia incat nu ati mai vorbit nici pe mess, nici la telefon? De ce nu ati vorbit intre 4 ochi sa lamuriti lucrurile? Intreaba-i prietenii daca chiar are pe altcineva, intereseaza-te cumva..si daca are, atunci nu mai lupta pentru el, a luat o decizie sa te elimine din viata lui..Si daca nu-i adevarat atunci lupta! Fa tot posibilul sa ramaneti amandoi si sa vorbiti despre trecut, spune-i ca mai simti ceva pentru el. Daca se uita la tine atunci poate doar a inventat povestea ca are pe altcineva, si inca te mai place si el, dar ceva nu-l lasa sa mai fie cu tine..baftahappy! Sper sa va imcapati!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru ce sa lupti?

| LivingDead a răspuns:

Daca el nu iti da atentie nu cred ca merita.In fine faci ce vrei...