| TaxDr a întrebat:

Varsta ideala pentru a incepe viata sexuala la baieti?thinking Cam care ziceti ce este?

9 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Salut, 15 spre 16 ani. Nu este ideala dar dupa punctul meu de vedere este varsta minima... Mai jos si deja... o dam in SF-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
După majorat, clar.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Cand te simti pregatit, cand gasesti persoana alaturi de care totul vine de la sine, dupa 18 ani!

| Enki a răspuns:

15-16 ani

| ThePokemon a răspuns:

Când vrei. straight face

| cametome7 a răspuns:

Depinde eu am inceput asta de la 16 ani nu face asa ceva de la 18 iti recomand

| AdytzuDaniel a răspuns:

Cel mai bine este de la 17-18

| TheAngelSweet a răspuns:

Pai viata sexuala se poate incepe de la 14 ani dar nu este recomandat

| TaxDr explică:

Dupa ce mi-ati spus, as putea sa trag o concluzie...la vreo 16-17 ani...