| Night a întrebat:

Vi s-a intamplat sa vorbiti cu baieti pe mess, care par de treaba si dupa aia cand vad cate o poza mai sexy sau ma deosebita la voi sa inceapa cu altele, stiti voi? de ce sunt ei asa? de ce se gandesc doar la sex? nu neg, probabil si fetele o fac, dar nu asa ca baietii...mai ales ca ei incearca sa puna in practica cat mai des ce gandesc.

Răspuns Câştigător
| Nightfall a răspuns:

De gandit o fac si fetele si baietii in egala masura, atunci cand se lovesc de persoana potrivita propriilor preferinte, care sa le starneasca atractia. Diferenta care iti da tie impresia ca fetele ar fi mai cuminti consta in faptul ca majoritatea baietiilor nu au retineri cand vine vorba de a-i face avansuri unei fete, pe cand fetele, desi marea majoritate nu vor sa recunoasca, gandesc aceleasi lucruri, dar se tem sa ia initiativa, in cele mai multe cazuri fiindca se feresc de a fi catalogate drept usuratice. Atunci cand nu se tem sa o faca, exista de multe ori o a doua piedica: mandria. Le place sa primeasca atentie, nu sa o arate, chiar daca de acordat, practic o acorda deja prin simplul fapt ca are gandurile pe care le are, fie si fara a fi puse in practica. Privind in ansamblu, niciunul din cele doua sexe nu e mai putin inocent decat celalalt, fiindca unul gandeste, dar nu recunoaste si nu aplica, pe cand celalalt aplica, dar de cele mai multe ori intr-o maniera proasta, sau lipsita de sinceritate.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce fac baietii?hee heePermite-mi sa-ti spun ca au casul la gura in chestii de barfit in comparatie cu fetele.De fapt, fetele sunt sefe in sectorul asta.Cand vad unul "bun" discuta cu prietena lor, pana o capiaza de cap pe saraca fata.Totul de la marca de pe talpa adidasului si pana la freza e disecat.Si se fac si presupuneri despre cat de bun e la patlaughing

| justmeesb a răspuns:

Da se intampla astfel de chestii, trebuie doar sa le dai de inteles ca nu e genul tau si devii indiferenta si rece cu ei. Ei incearca ce sa faca, poate mai au si reusite si asta face sa incerce cu toate, si un lucru e clar, in spatele unui monitor poate fi oricine cu orice intentii si e bine sa fii precauta!

| andreea_9470 a răspuns:

Da, mi se intampla foarte des. mai ales, cand pun o poza mai "sexy" la avatar incearca sa intra in vorba cu mine si ma deranjeaza pentru ca parca ar fi niste obsedati, care se gandesc doar la sex. nu zic ca nu-mi place sa-mi zica ca sunt frumoasa sau ca arat bine. imi place, dar cateodata ma cam deranjeaza, mai ales aia, care ma intreaba lucruri mai intime si sunt insistentistraight face

| mutzy211 a răspuns:

Pentru ca asa este natura umana...si asta nu inseamna ca ei nu sunt in continuare de treaba...tongue

| Night explică:

Multumesc pentru raspunsuriwinking