| anonim_4396 a întrebat:

La ce se gandesc baietii/fetele cand vad niste persoane sexy?

16 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

La nimic, eventual un pacat(adulter) cu ele in minte laughing. La ce dracu s-ar putea gandi? Sa-ti dau exemple:

Baieti: Bai ce cur are asta, ce as ****-*
Fetele: Bai ce fain e asta, uite ce muschi are, ce dragut etc etc

| irina20 a răspuns:

In general cum arata goale.

| cristi202 a răspuns:

Nu stiu despre fete, dar iti zic, ca un baiat ce sunt, ce gindesc baietii: "Mama, ce bine arata!"happy

| RAY a răspuns:

Stiintific,creierul uman ca lui i place,tu nu poti sa spui nu,in momentul cand creierului i place o imagine o analizeaza rapid primul rand fata,daca e fata simetrica,apoi corpul etc
elibereaza niste endrofine care provoaca placere,nu prea putem gandi, de ce?
intisnctul sexual este unul primar el nu tine de ratiune, logica, apoi poate ne gandim ca dorim dar si atunci depinde ne dam seama ca nu avem nici o sansa si asta e, cele mai bune relati merg intre persoanele cam cu acelasi fizic

| h3r a răspuns:

Nu știu, eu mă gândesc doar la Sonny Flame.

| Thextruexme a răspuns:

Depinde mult de personaitate. Probabil majoritatea se gandesc la posibilitatile ca el/ea sa fie iubita/iubitul lor.

| Zaied a răspuns:

La sex, duh.Serios.

| OwlMyGod a răspuns:

Pai, probabil ce bun ar fi tipul/tipa in pat sau, depinde...
Adica, unii baieti cand vad tipe vulgare, care pentru altii pot parea sexy, sunt ceva de genu "frate, uite-o si p'asta!"
Mintea barbatilor e un mistar pentru femei si viceversa.

| JusTLiVe a răspuns:

Mama ce buna e asta fratelo.laughing

| BlueArrow a răspuns:

Baietii se excita.

| boylivgume a răspuns (pentru BlueArrow):

In ce fel?

| BlueArrow a răspuns (pentru boylivgume):

Penisul se mareste si are o senzatie de placere, hormonii alearga prin el.

| AndreiAndutzu a răspuns:

Depinde de fiecare persoana

| Bisscu a răspuns:

Pai, foarte simplu, cand cineva vede o persoana care arata bine se gandeste "Ba ce bine arata.". Adica nah... e logic.

| 17noiembrie a răspuns:

Olele, muică, da' cum dracu te-a scos mă-ta așa?

| Toni_Tom_1995 a răspuns:

Ba nu la asta se gindesc baieti. Va dau raspunsul acum : Oaa ce sexy vreau so ***** acum.