| FilipJicha a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa ejaculati in timpul preludiului? A fost jenant?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Multi barbati exact asta urmaresc sa se intample in perioada preludiului, sa ejaculeze sperma, pentru ca astfel sa se reduca cat mai mult nivelul starii de excitatie, in idea si speranta ca actul sexual care va urma sa tina un timp cat mai... lung. Sanatate!

| FilipJicha explică (pentru corbulalbrosu):

Inteleg, dar nu e oarecum rusinos sa iti dai drumul dupa cateva atingeri si pupaturi? Nu isi face fata o impresie proasta?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu e jenant daca poti sa continui.
Se intampla cand prelungesti preludiul sau esti cam "statut".
Nu e un capat de tara.

| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla incepatorilor in ale sexului.
Bineinteles ca este jenant dar nah, te intorci unde ai ramas, si continui sa satisfaci fata cu ce ai: limba, degete samd.