| Diiaaa_3397 a întrebat:

Vi se pare normal sa ii faceti sex oral partenerului vostru de viata?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât este o relație de lungă durată și aveți tot ce vă doriți, este ok.

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru Azµre):

De acord in totalitate

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.De ce nu. Daca amandoi suntem de acord ce problema poate fi?

| Apollometheus a răspuns:

Nu este anormal sa faci sex oral dar asta depinde de la om la om; exista femei care asa incep actul sexual de fiecare data; alte femei nu ar face-o niciodata. Nu ceda presiunii pusa de ce fac ceilalti; daca vrei sa o faci, fa-o fara vreo jena; daca nu vrei sub nicio forma, nu o fa, atunci, nimeni nu iti poate reprosa nimic. Sexul oral este placut pentru ambii parteneri, poate iti va placea dupa ce vei incerca, nu se stie niciodata. Distractie placuta si cel mai important: simte-te bine!

| Joker1958 a răspuns:

Da dar lasa-l si pe el sa-ti facawinking

| Neinteresantul a răspuns:

Subscriu la ce a zis Azure.

| Noone4u a răspuns:

Da.

| Diiaaa_3397 explică:

Am o relatie de 1 an! si da pot sa vorbesc de partener de viata... eu sunt cea care a pus intrebarea tu ce faci acum imi raspunzi cu alta intrebare laughing)?

| Oana92 a răspuns:

Intr-o relatie sexuala totul este normal si permis atata timp cat ambii parteneri sunt de acord!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles.
Fiecare părticică din trupul bărbatului iubit e de adorat, iar a-i oferi plăcere e...plăcerea mea.

| xBya a răspuns:

Doar daca il iubesti cu pasiune si simti ca esti in stare sa faci orice pentru el. Cel mai important e ca tu sa vrei, ca altfel el isi va da seama ca nu`ti palce si mai bine nu faci nimic. Daca te roaga si te simti obligata intr-un fel, incearca sa te convingi pe tine insati sa faci asta din propria initiativa, spune`i ca ai nevoie de putin timp sa te acomodezi cu organul lui si joaca`te cu mainile cu el. Incet incet te vei obisnui si nu`ti va mai fi atat de greu.

| BANN3R a răspuns:

Daca il iubesti, ai incredere in el si eventual iti face si partenerul tie, e ok. Atata timp cat nu devii sclava lui sexuala si tie iti face placere sa faci asta, nu vad ce ce ar fi o problema

Răspuns utilizator avertizat
| LentsiPrd a răspuns:

Ce ti se pare asa anormal?