| NebunieLaSecunda a întrebat:

Vinul alb ajuta si el la imbunatatirea unei partide de sex sau doar vinul rosu? si cu cat timp inainte trebuie baut mai exact, 30 minute?

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Cel mai mult ajuta tinuta domnisoarei de obicei ca vinul sa devina afrodiziac se bea cu 10 20 minute inainte si in timpul actului in pauza de schimbare pozitie

Ps am testat asa ceva

5 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Vinul nu ajuta la imbunatatirea unei partide, poate fi unul din elementele pentru crearea unei atmosfere prielnice pentru asta.Nu poti sa iei o sticla de vin, bei cu 20 de min inainte si sa astepti efectele pentru ceva extraordinar.

| atentat a răspuns:

Lungeste actul sexual

| NebunieLaSecunda explică:

Multumesc mult de raspunsuri:* sa inteleg ca vinul chiar are legatura cu erectia, inhibitia etc

| NebunieLaSecunda explică:

Nu,am de gand sa beau 2-3 pahare de vin alb,ca nu am rosu in casa,deocamdata, pana maine:d, il beau inainte cu 30 de minute, si inainte cu 10 minute de a face sex blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vinul ajuta. oricare dar cel rosu mai bine.lungeste actul sexual la 4-=5 pahare cu 30 de minute.dar tine si de voi.nu asteptati sa faca vinul toata treaba.