| alexRE a întrebat:

La ce face bine vinul rosu? Asta daca face binelaughing...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Este foarte bun.
Atata timp cat nu e consumat in exces.

| Kazimir a răspuns:

La satisfacerea femeii caci o sa ai o erectie mai ceva decat de la viagra...

| Dildau a răspuns:

La bunastare la ce altceva =]?

| Lummy a răspuns:

Sange de taur: bun pentru femei daca il beau barbatii!

| vader a răspuns:

Se spune ca face bine la femei cand il beau barbatii.

| Carllla a răspuns:

La bunastare. Este bun si la gust. laughing In exces poate dauna inimii! Sa nu uiti asta.

| xlmpq a răspuns:

La tensiune parca

| bogdan_7896 a răspuns:

Eu stiu ca face bine la circulatia sangelui dar baut cu masura

| AlexShadow26 a răspuns:

Face bine la betie laughing

| Lannister a răspuns:

Se spune ca e bun pentru inima un pahar de vin rosu pe zi.