| CristinaElena96 a întrebat:

Voi cand aveti o relatzie se baga parintsii?
adica nu stiu la mine e ceva in genu pe ascunsyawn
daca afla se supara si chestii de genu...parca ar fi de pe vremea comunistiloryawn
ba aia nu face.
ba ca nu-mi convine aia/
nu stiu ce sa mai fac
x(
sper sa-mi dati un sfat:*
cel mai bun fundatongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei vor sa cresti cuminte si sa nu faci prostii eu de mic am primit aceea educatie COMUNISTA cum ziceti si acum ma simt mandru toata lumea ma apreciaza dar voi tinerii in ziua de azi va dati in figuri si nu va respectati parintii incearca sa faci cum vor ei si no sa iti para rau mai tarziu

2 răspunsuri:
| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu e nimic in neregula :*!
Majoritatea parintilor sunt asa deci n-ai de ce sa te temi :d.
Cel mai bine ar fi sa nu aduci vorba. daca te vad, recunosti si fii nepasatoare!
Nu au de ce sa se supere! Sunt chestii tipice varstei, asa ca lasa-i in pace!

| Papusha_3366 a răspuns:

Te inteleg perfect...insa si pe parinti ii inteleg isi fac griji.