| alyntgjiu a întrebat:

Voi ce ziceti, emisiunea Tradati din dragoste de pe antena1 e facatura sau nu? eu unu nu stiu ce sa zic!

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In generic spune ca sunt regizate, jucate cu actori.

| Flav a răspuns:

Un coleg de facultate de-al meu a fost chemat; ii dadea 100 de euro ca sa fie cel care ii facea un masaj tipei, iar cand vinea sotul sa fuga prin camera pe acolo ...am zis ca daca-l vedeam in ipostaza aia, muream de ma prapadeamrolling on the floor...sa te faci de ras la televizor pentru. cativa banutzi...nu mai zic ca tot la emisiunea asta am surprins cand ma duceam la fotbal, si-n drum regizau... s-a certat un tip... dupa au intrat in hotel, tipul in masina nervos. dupa 5 minute s-au intrerupt camerele iar tipul a venit in hotel si radea cu realizatorul si ceilalti.
Oameni buni, treziti-vahappy

cami
| cami a răspuns:

Nu, nu sunt.

| greg a răspuns:

Poate Test de fidelitate. Test de fidelitate stiu 100% ca e facatura.Tradati in dragoste am auzit ca cica ar fi reala.

| Simon a răspuns:

Tradati in dragoste este pe Prima TV. Si DA, ca si emisiunea de pe Antena 1 - Test de fidelitate, daca nu ma insel se numea, ambele sunt regizate.

| ka2 a răspuns:

E clar ca sunt fake-uriwinking

| zu a răspuns:

Majoritatea emisiunilor sunt regizate. ce nu fac unii pentru bani

| totata a răspuns:

1 la mana, tradati in dragoste e pe prima tv si 2 da este facatura.Sotul meu choar a aparut in emisiune si o prietena f buna.se platesc actorii cu 100de euro cei care sunt de acord sa li se vada fata si cu 50 de euro cei care nu doresc asta.nu exista niciun scenariu treaba e improvizata, ce le vine pe moment.la inceput li se dau doar cateva detalii despre poveste si apoi ii lasa sa isi faca treaba, li se mai da cate o indicatie pe ici pe colo.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Dar din toate lucrurile pe care nu le stii, tocmai in legatura cu asta ti-ai gasit sa ceri lamuriri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă urmărești emisiunea de la început, în partea de sus a ecranului fac mențiunea că personajele sunt fictive.
Totul este regizat cu inspirație din viața reală.
Ditsracție plăcută la vizionare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brigaela are dreptate. scrie in generic ca sunt regizate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o emisiune reala, bine venita, nimic fals, numai incuiatii mintal nu vad asta, felicitari pentru emisiune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu e o facatura pentru ca este totul atat de real si se intampla prea repede.Cine vrea jocuri online sa intre aici: www.buzz.ucoz.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e facatura.nu se poate intampla toate astea care le arata ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 la mana : e pe Prima tv; 2 la mana : da! deoarece n-ai spirit de observatie nu ai vazut ca scrie la inceput/sfarsit "personajele sunt fictive"...adica probabil s-a intamplat ceva asemanator dar ei mai baga de la ei si pun niste "actori"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic ca e faina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da

Răspuns utilizator avertizat
| anca_2841 a răspuns:

Se vede foarte bine ca e regizata "actorii"nu joaca bine rolul

| aniana a răspuns:

De ce intrebi? Ti-e frica sa nu se duca prietena la Tradati in dragoste si sa te prinda?laughing
on : e regizata