| GaBrYeLa18 a întrebat:

As vrea sa stiu cine este burlacita sezonul acesta din emisiunea cu acelasi nume de pe Antena1!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia ma Simona Trasca aia am uitat numele de familie aia i te-am ajutat?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Inca nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simona desigur!

| GaBrYeLa18 explică (pentru anonim_4396):

Care Simona?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GaBrYeLa18):

Nu simona oooofffffffffff aia lalta zile pe toate cam uitat cum se cheama zi offf

| GaBrYeLa18 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu prea stiu la ce te referi dar poate te referi la Sanziana dar nu cred ca are iubit Tonciu si ea are iubit Simona trasca poate si mai sunt simone o groaza!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GaBrYeLa18):

Aia ma Simona Trasca aia am uitat numele de familie aia i te-am ajutat?