| RAY a întrebat:

Voi credeti ca exista iubire sincera din moment ce avem interese?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Chiar daca avem interese iubirea tot exista...chiar daca e doar jumatete interes si jumatate iubire, ea tot exista.

| RAY explică (pentru OnuOnulică):

De unde sti ca nu sunt doar interese 100%?

| OnuOnulică a răspuns (pentru RAY):

Nu in toate cazurile sunt interese...dar acum depinde si de persoana happy

| RAY explică (pentru OnuOnulică):

Eu nu inteleg nimic e ceva normal

| MskDesign a răspuns:

Este normal sa existe iubire.Ca avem interese sau nu, este o alta mancare de peste.

| Skilline2012 a răspuns:

Ce, tu daca ai iubi un gropar care n-are bani sa treaca strada nu ai lua in considerare asta?

*no offense groparilor*

| Rauldor a răspuns:

Iubirea din interes se poate schimba oricând într-o iubire romantică, adică în timp s-ar putea să începi să ţii la persoana respectivă şi să te îndrăgosteşti.