| iLexii a întrebat:

Voi credeti in minuni?

Răspuns Câştigător
| ZIME a răspuns:

Normal! Se intimpla mereu minuni, dar secretul este ca trebuie sa crezi si sa le astepti! Este multa magie in jur... Viata in sine este o minune.

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
De cele mai multe ori, nu.
Cred mai degrabă în situaţii favorabile.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Categoric nu.Poate că există,dar pentru alţii şi nu pentru mine.Mie încă nu mi s-a întâmplat nici o minune,dar cred pentru ceilalţi. Dacă îi pot ajuta pe alţii, asta este pentru mine o minune. Zâmbetul altei persoane, pentru mine este o minune.Privirea plină de gingăşie şi dulceaţă care nu îmi este destinată mie este o minune pentru altcineva.Tot ce etse în jurul meu este o minune, dar asta nu mă include pe mine. Minunile mă exclud.Asta-i viaţa mea, prezentată în câteva fraze.

Răspuns utilizator avertizat
| Narcis2007 a răspuns:

Nu,sunt doar coincidente favorabile...

| BubuLina999 a răspuns:

Eu sincer cred.:d

| wzz a răspuns:

Tu crezi în Moş Crăciun?

| Sheili a răspuns:

Exista cu siguranta eu stiu cuiva ca i s-a intamplat o minune

| fokker a răspuns:

Eu da

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Da. Eu cred.

| anonimus20 a răspuns:

Dap.

| Tessa a răspuns:

Eu nu cred in minuni, nu mi s-a intamplat niciodata sa existe o situatie inexplicabila in viata mea. Pana la o anumita varsta imi doream ca o minune sa mi se intample si mie, dar nu a fost asa cum mi-am dorit...Stand si rugandu-ma la minuni am pierdut timp pretios in care puteam sa schimb ceva...Regret.