| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati reactiona daca v-ar prinde parintii ca va masturbati?
Ce ati crede ca v-ar spune ei?

9 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Desi nu ma masturbez, consider ca un parinte nu are de ce sa se impotriveasca masturbatului. Singurul care va avea ceva de facut va fi parintele, care trebuie sa paraseasca incaperea si sa nu mai redeschida acel subiect.

| FreeLife a răspuns:

Ar iesi din camera si probabil am avea o discutie pe tema asta mai tarziu ( in cel mai rau caz)
Nu-i stress... desi nu mi-ar place sa se-ntample laughing

| sebysebyca a răspuns:

Haoleo mo! aci erai onanist mic ce esti! mai bine te pazesti cand i-o dai in cap lui mutulica, ca de te prinde mata, iti rupe mana buclucasa si te bate cu ea pana intra Romania in spatiul shengen!

| dragos9234 a răspuns:

Nu stiu cum as reactiona dar daca as fi eu in locul lor si mi-as prinde copilul ca se masturbeaza as incepe sa rad si m-as gandi ca s-a facut suficient de mare ca sa ii explic care este treaba cu viata sexuala.

Răspuns utilizator avertizat
| ScreamoTime a răspuns:

Pai cunosc un caz, un baiat de 16 ani; l-a prins bunica masturbanduse si in scurt timp a decis sa-l insoare straight face

| Bersek a răspuns:

Cred ca doar mi-ar zice : - Scuza-ma, si ar iesii din camera, rusinata. Si dupa aceea am discuta cum sta treaba cu viata sexuala!

DubLa

| FlorinelC a răspuns:

Te uiti la ei si zici "stai ca mai am putin", si ii dai in continuare laughing