| paupaulapaulina a întrebat:

Voi cum ia-ti spune unui baiat ca sunteti indragostita de el?

Eu una nu am nici cea mai vaga idee.

Va rog am nevoie de cat mai multe raspunsuri happy

va asigur ca celui mai bun ii acord funda big grin

Răspuns Câştigător
| anaaa13 a răspuns:

Pai iti spun din proprie experienta pentru ca si eu la randul meu i-am spus unui tip ca il plac si acum suntem impreuna de aproape un an :d.
Pur si simplu, il iei de mana si va duceti undeva sa vorbiti.sa fiti numai voi doi.si ii spui ceva de genu "bai.stii.mie.cred ca imi place de tine big grin".
Nu e mare lucru, fa-ti curaj si o sa vezi ca merge!
Te pup, ai grija de tine :*

7 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Daca sunteti deja amici, poti sa-i spui direct si va fi ok. Daca abia va cunoasteti mai bine nu incerca, probabil o sa-l sperii.

| yoanna11 a răspuns:

Pur si simplu."sti imi esti simpatic si cred ca imi placi foarte mult, m-am cam ferit sa iti spun ca imi placi, si as vrea, numai daca si tu esti de acord sa iesim impreuna" asa se proceda acum mai multi ani dar acum pe vremea noastra, in 2011 nu se mai spune nimic, doar il saruti si isi va da singur seama, e romantic si chestia aia ce ti-am zis mai sus dar mai la moda e sarutul

| alexutza697595 a răspuns:

Eu nu i-am zis ca il plac eu i-am spus:
- Vrei sa fi cu mine?
-Glumesti nu?laughing
-Nu, vorbesc serios!
-Daaaaaaaaaaaaaa, vreau

De atunci suntem impreuna si avem 1 an si 8 luni

Nu ii mai spune ca il placi, daca simti ca si el te place, intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna.

| vikis a răspuns:

Eu sunt baiat pot sa spun cum i-am facut prietenei mele?

am facut-o sa fie indragostita la maxim de mine adica an spus glume bancuri am stat mult cu ea si dupa aceea am chemat-o la o intalnire si am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine

mult noroc!

| livefast a răspuns:

Pai eu am fost cu ceva tipi jucand adevar sau provocarewinking
Punand intrebare e adevarat ca iti place de minebig grin si asa isi dadea seama ca il placwinking norocbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am zis ca il plac printrun sms si apoi tot printrun sms l-am intrebat daca vrea sa stea cumn a sunat cam in felul urmator. "nu stiu cum sa iti zic dar o sa o fac direct cand nu vb cu tine imi este dor de vocea ta si de tine asa ca vrei sa stai cu mine" mult succes

| dyutza_7044 a răspuns:

Mie daca imi place de un baiat nu i-as spune i-as dovedi-o prin fapte
in vara m-am indragostit de un baiat...acum sunt cu el eu nu prea vorbeam cu el
dar stateam tot timpul impreuna de dimineata pana seara si dupa 2-3 zile am inceput sa mai vorbim despre una alta
si ne intelegeam si acum ne intelegem ff bine
deci trebuie sa te pui bine cu el si sa fiti buni prieteni apoi vor evolua lucrurile de la sinesmug
BAFTA!