| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cum adica "Nu am nici cea mai vaga idee."? Ce inseamna "vaga"? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaga=adica lipsit de limpeziune,de precizie,neclar,nelamurit, nesigur, confuz
si cand spui nu am nici cea mai vaga idee te referi ca nu ai nici cea mai prosta idee... funda?:X

10 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Gizăz Craist! Nu ai habar ce înseamnă vag? Înseamnă neclar, clar?! laughing

| Annalina99 a răspuns:

Adica nu am nici cea mai mica idee. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| micutsa19 a răspuns:

Nu am nici cea mai vaga idee adica nu stiu deloc

| Emazio a răspuns:

laughingadica nu esti nici pe aproape, poti cauta pe google dex roman

| мιcυтѕαααα explică:

Multumesc! Chicror, esti fata sau baiat? (curiozitate)

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιcυтѕαααα):

Multumesc eu pentru fundita:X sunt fata happy

| мιcυтѕαααα explică (pentru anonim_4396):

Cu placere si succes in goana dupa funditse! :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιcυтѕαααα):

Mersi la fel :*

| tribalwars a răspuns:

In acest context, vaga are sens de neinsemnata, usoara, neimportanta.