| LiviuBz93 a întrebat:

Voi fetele va aratati toata dragostea fata de iubitii vostri?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Le place sa-si bata joc de baieti, au o cum sa spun pasiune /dorinta de a isi bate joc de baieti, de aia nu se inteleg intre ele pe bune intreaba o fata cum sunt prietenele ei sa vezi ce spune te speri, rar vezi cand doua fete se inteleg cu adevarat rar

54 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Mmh...poate,sa ii arati ca il iubesti dar sa nu devina el centrul universului tau. Totul e sa fie constient ca "poti trai si fara el" ca lumea ta nu se sfarseste daca de maine nu mai sunteti impreuna. Si bineinteles, cand arati iubire, la celalalt capat al firului trebuie sa fie persoana potrivita care sa inteleaga asta si sa aprecieze fiecare particica din fiinta ta. Totusi, de cele mai multe ori, cand un barbat devine sigur de sentimentele pe care o femeie le are pentru el, interesul lui pentru ea incepe sa scada.

| Vvistula a răspuns:

Sa nu le crezi ca sigur te mint

| RAY a răspuns:

Da toata la maxim, ce iubire bre bataie de joc din partea lor permanenta

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Mare dreptate ai frate!

| RAY a răspuns (pentru LiviuBz93):

Frate am vb cu doua bine deja stie tot TPU presupun ca ii sti povestea ambele au negat ieri ca ma cunosc /ca mau cunoscut vreodata, m-a durut inima man, pentru ce merit eu asa ceva, eu care ajut pe toata lumea si sunt sincer, asta e femeia e lipsita de sentimente, bunatate etc asta i-am si scris sa stie m-a luat cu dumnezeu eu find ateu, adica ea cu dumnezeu e ipocrita eu fara el sincer in fine

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Toate sunt curve fratewinking

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Nu stiu daca o fi vreuna care sa te iubeasca cu adevarat! voi cati ani aveti?

| RAY a răspuns (pentru LiviuBz93):

Te rog fara aveti am 25 nu sunt batran

| LiviuBz93 explică (pentru RAY):

Corectwinking

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru LiviuBz93):

Si maica-ta ce-i?! Copac?

| RAY a răspuns (pentru LiviuBz93):

Le place sa-si bata joc de baieti, au o cum sa spun pasiune /dorinta de a isi bate joc de baieti, de aia nu se inteleg intre ele pe bune intreaba o fata cum sunt prietenele ei sa vezi ce spune te speri, rar vezi cand doua fete se inteleg cu adevarat rar

| neutrino a răspuns:

In primii ani ar fi o mare greseala, iar dupa aceea nu mai este cazul.

| LoveSleep a răspuns:

Absolut!

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu stiam ca esti fata.:O

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Nici eu laughing

| LiviuBz93 explică (pentru Doub):

Fete=curve=suferinta din partea noastra(baietii)=mincinoase..noi ne aratam toata dragostea fata de ele..si ele nimic...oh go on..ma frate eu unul nu am primit niciun cadou de la gagica mea de 14 februarie...oh go on

| LiviuBz93 explică (pentru LiviuBz93):

Si un te iubesc am primit ca vai de el.oh go on

| Doub a răspuns (pentru LiviuBz93):

Mai "frate", eu sunt fatalaughing. Imi pare rau pentru tine ca "ai nimerit" o fata naspa. Asta e. Trebuia sa-i spui sa-ti cumpere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LiviuBz93):

Eu am primit...sa despartit de mine ce sa mai zici...

| LiviuBz93 explică (pentru anonim_4396):

Sa le injuri frate!winking ce parere ai despre ele?

| Doub a răspuns (pentru LiviuBz93):

Felicitari. Ai depasit cu mult limita prostiei. Cum e sa fii prost si needucat?

| Doub a răspuns:

Da. Grinch, unde esti?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata negativitate pe aici fratilor laughing. fetele saracele nici nu au curajul sa "treaca " pe aici rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"ce de negativitate"

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Care? Eu nu's fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

rolling on the floor ups. greseala mea

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos din partea ta. Sa-ti fie rusine.tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Am uitat de tine pana "Jos". citind toate posturile, atata negativitate, am uitat de tine laughing. imi dau 2 palme.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

2? Da-ti 10! Cum sa uiti de boss?

| LiviuBz93 explică (pentru Doub):

Eee.da toate fetele sunt curve! si toti baietii imi vor da dreptate!big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Doub pleaca de aici cat mai poti. deja numai e de tine, aici vin inimile frante. daca era postul asta acum o saptamana ma bagam si eu, dar acum nu mai trebuie laughing

| Doub a răspuns (pentru LiviuBz93):

Daca crezi asta, inseamna ca esti un mare idiot. Ar trebui sa-ti fie rusine. Du-te si cere-ti iertare mamei tale.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))). Nici eu n-am inima franta.smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Tocmai de aia. iesi. fugi pentru viata ta laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehh, crezi ca ma las intimidata de unele specimene?

| 1DeadMemories a răspuns (pentru LiviuBz93):

Cand faci curve femeile, sa o incluzi si pe mama ta acolo happy. Iti da bine socoteala?

| LiviuBz93 explică (pentru 1DeadMemories):

tongue toate femeile sunt curve in afara de mama mea cum a spus Napoleon asa spun si eu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LiviuBz93):

rolling on the floor. nu asa a spus Napoleon. a zis " toate femeile sunt curve, avand in vedere ca si mama e femeie." si a lasat-o la puncte puncte. deci el si pe ea o credea curva. plus ca trebuie sa fii dobitoc sa faci toate fetele asa. sunt de acord cu tine ca majoritatea sunt asa, si inca cum, dar nu toate.

| LiviuBz93 explică (pentru anonim_4396):

Majoritatea malaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste ordinare imense.I-am cumparat de revelion un ditamai tortul de manca la el 10 oameni. Sper sa-i fi fost ramas in gat. Javre ordinare.Am asa o ura imensa ca imi vine sa pun benzina pe ele si sa le dau foc. Femeia te ridica, femeia te coboara. Femeia iti da viata, femeia te omoara.

| 1DeadMemories a răspuns:

Va mirati ca aveti parte de curve. Mi se pare normal sa aveti parte de asa ceva.La limbajul si educatia pe care o expuneti aici veti avea parte doar de mimoze si pitzipoance care vor doar bani, masini si fraieri(voi)pe care sa-i pacaleasca.
Sunteti perfecti pentru curve!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Sunt si ei baietii suparati ce pretentii ai la ei. imi place de Khali a dat si el doar peste una si le vede pe toate asa. vai mama noastra. ce sa mai zic de aia care au divortat de 2 3 ori. dar na, asa cand nu ne duce capul

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii tu ca am dat doar peste una? Mi-am pierdut rabdarea cu ele numai ifose, pretentii si mataieli de parca ar trebui sa ne inchinam in fata lor ca sunt femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu esti tantalau si ai pupato prea mult in dos ce sa ii faci omule. alta data sa stii mai bine. altii nici dupa 2 ani de relatie nu ai chestii "romantice " ce iai facut tu. tu dupa 5 luni parca, deja ii duceai si ii faceai. iti dai seama ca si unde e prea mult bine te plictisesti

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,am gresit, nu se va mai repeta.Voi fi crud, nemilos si nepasator.Macar astea mai sunt un motiv intemeiat de despartire.Dar milos, sufletist si iubaret, asta da motiv de despartire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mintete tu asa in continare laughing. daca ai stii cati am mai auzit asa, si la urmatoarea fata tot asa o pupau in cur si dupa iar" fetele sunt curve ". pai daca lumea e proasta, ce sa le faci, ele sunt mai destepte si profita.

| jewnina a răspuns:

Cand iubesti nu mai stai la discutie, dai tot ce poti ca celalalt sa se simta iubit si sa ramana langa tine

cand esti pe interes incerci sa umblii cu smecherii

| Dice3 a răspuns:

Si daca noi fetele, avem iubite? O.o

| LiviuBz93 explică (pentru Dice3):

Aceeasi intrebare si pentru lesbi! nu suntem rasisti lesbianco laughing

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns:

Daca tu crezi ca toate femeile sunt curve, esti un idiot! Fiecare persoana, indiferent de gen, are standarde ei, are propriile conceptii si idealuri. Daca tu nu ai intalnit pe cineva careia sa-i placa de tine, probabil tu esti cel care a gresit. Probabil...nu ai fost ceea ce si-a dorit. Sau poate a vrut doar o aventura, iar tu nu ai fost capabil sa realizezi. Iti spun sincer, eu nu am avut vreodata vreo relatie, si nu fiindca sunt de aceeasi parere cu tine, ci din motive personale. Esti un ipocrit daca tu consideri ca barbatii nu sunt indiferenti si nu insala! Sau barbatii au motive justificate? Nu cred ca cineva ar fi vreodata tentat sa insele daca nu s-ar simti dezamagit/a - neglijat/a.

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns (pentru MeMyselfAndMyShadow):

Standardele*

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns (pentru MeMyselfAndMyShadow):

Inca o chestie...
Sa nu se-nteleaga ca sunt de parere ca e normal sa se procedeze asa. Ceea ce am vrut evidentiez...este faptul ca e gresit sa crezi ca persoana care o intalnesti are aceleasi sentimente ca si tine. Ce este si mai gresit, este faptul ca acea persoana permite sa se creeze aceasta iluzie si nu isi explica intentiile (din motive de interes, sau pur si simplu trateaza totul doar ca pe o legatura amoroasa). Din pacate, se-ntampla si astfel de lucruri.

| LadyMădă10 a răspuns:

Noi fetele arătăm dragostea față de iubiți prin gesturile pe care le facem. Majoritatea avem obișnuința de a ține pentru noi unele chestii. Faza e că băieții, nu știu să aprecieze lucrurile mărunte.

| anastasia2222 a răspuns:

Eu una imi arat dragostea de cei dragi.