| Arrow1997 a întrebat:

Voi fetelor cand faceti pentru prima data sex...ce va asteptati de la partenerul vostru?

Răspuns Câştigător
| andreyaelena a răspuns:

Sa fie grijuliu tandru relaxat sa se simta bine ...prima data nici o fata nu o sa se excite...insa pri preludiu si celelalte atingeri o vei face sa nu uite acest moment special

| grab a răspuns (pentru andreyaelena):

Si sa nu se termine instantaneu! tongue

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asta e problema, ca asteapta si asteapta tot noi sa facem totul...

| corbulalbrosu a răspuns:

Partenerul sa reuseasca sa fie in stare ca partenera sa ajunga sa aiba orgasm, sa nu ramana nesatisfacuta cum se spune ""lasata cu ochii in soare"'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca tot noi baieti trebuie sa fac ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Daiana03 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))