| Smile3 a întrebat:

Voi (in special fetele, dar poate a raspunda oricine!) ce a-ti face daca un baiat de care NU va place v-ar da un cadou se Sf.Valentin?!
Sau...Cum ii refuzati pe tipi in general?! Eu sincer m-am cam saturat, ma simt foarte prost cand refuz un baiat..Nu stiu de ce.Dar imi da o senzatie naspa...Mai ales ca stiu ca de atunci, relatia o sa se raceasca!
La voi cum e?!

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

L-as primi si i-as multumi frumos si din inima! la urma urmei e urat sa refuzi mai ales ca acel baiat ti-l da din inima!
E normal sa se raceasca relatia, de vreme ca acea persoana ca sa te uite incearca sa se retraga! mai bine esti sincera si spui c simti, decat sa-l lasi sa-si faca iluzii! ar trebui sa te aprecieze!

| doc69 a răspuns:

Este superb cadoul si superb ca te-ai gandit la mine dar..nu mi se potriveste nu te supara..stii cred ca ne-am maturizat si as vrea si altceva in viata iti multumesc pentru clipele frumoase.adio.

| Azµre a răspuns:

Primești și taci, n-ai ce face.
Zici mulțumesc dar nu trebuia.

| Q69 a răspuns:

Cadourile nu se refuza
si in ziua de azi putini baieti mai dau cadouri la fete daca nu au un interes

| Unicucebeea a răspuns:

Ce dragut :o3 As accepta politicos. Mi se pare chiar dragut gestul chiar daca nu il placi pe acel cineva :o3 Awww. As pastra cadoul.Si zambeste-i cand il primesti.