| Angelofdarkness862 a întrebat:

Voi la ce credeti ca face reclama? raspunsul corect funda Si ce parere aveti despre el? http://vimeo.com/22984504

5 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

La aspirator.

| TheSupreme a răspuns:

Briliant! Exceptional insa, e o mica problema: unii oameni (mai alese femeile care sunt publicul tinta), ar putea spune "Eu nu mai uit la asa ceva pentru ca mi-e frica" si sa schimbe canalul fara a vedea produsul.

| Anonim3007 a răspuns:

Da LA aspirator fiindca e baba cu aspiratoru in mana

| Polomitreaci a răspuns:

Super reclama.foarte amuzanta si te tine in suspans.

| Polomitreaci a răspuns:

Thesupreme nu cred ca se va intampla asa ceva, deoarece daca spectatorul are putina minte isi da seama ca inainte de a fi pusa la televizor ea este verificata.Si daca te gadesti ca un copil poate vedea reclama nu se va speria, va muri de ras laughing